בסימן בריאות: יום עיון מוצלח במיוחד נערך במחוז ירושלים

מנהלות תחומי הבריאות בחברות הביטוח השתתפו בפאנל במסגרת הכנס
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

למעלה מ־130 סוכני מחוז ירושלים, מספר שיא, הגיעו ליום העיון המחוזי שהתקיים בנושא ביטוחי הבריאות בשבוע שעבר במלון דן בירושלים.

"בריאות היא עושר אמיתי ולא חתיכות של כסף וזהב", האמירה של מוהנדס גנדי, ליוותה את הכנס כסלוגן. הכנס נערך בשיתוף עם חברת מגדל, אילן גלאס ומיקי קופל.

הכנס נפתח בצורה לא שגרתית עם הסרטון "מי ראה את הגורילה", כדי להמחיש בצורה הומוריסטית שלהתמקצעות יש גם מחיר מדי פעם. בדברי הפתיחה שלו הודה יו"ר המחוז סו"ב שמואל אשורי לחברי ועד המחוז שארגנו את יום העיון המקצועי, ובראשם סו"ב טליה נוימן וסו"ב עופר חורש, חבר הוועד, על התכנים המעולים. לדבריו, "העובדה שהגיעו כשליש מכל חברי המחוז – זה הישג אדיר".

סוכני הביטוח ביום העיון | צילום: גיא קרן

טליה נוימן, יו"ר סניף ירושלים, בירכה גם היא את המשתתפים הרבים וציינה את חשיבות ההתמקצעות של סוכן הביטוח בתחומים השונים, כשהפעם נבחר נושא הבריאות.

בכנס הרצו – חני שפיס, מנכ"לית מרכז שפיס היימן, יועצת לניהול סיכוני בריאות וסיעוד בנושא "שנתיים לאחר הרפורמה – הלכה למעשה כיצד מנהלים מערך סיכוני בריאות ליחיד ולמשפחה"; סו"ב מאיר רוטברג, יו"ר ועדת הרווחה, עדכן על פעילויות הועדה לטובת הסוכנים.

בהמשך הרצה ד"ר נבו מרגלית, מנהל המחלקה הנוירוכירורגית במרכז הרפואי שערי צדק, על "חידושים בגידולי מוח ממאירים ושפירים"; עו"ד אמנון פיראן, מומחה לענייני ביטוח, הרצה על "כיסוי למחלות קשות בראי הפסיקה"; סו"ב עוזי ארגמן, יו"ר "ליסוב סוכנות לביטוח", סיפר על פוליסות הביטוח לחברי לשכה; פנינית אברך חברוני, מנהלת מכירות בריאות מרחב ירושלים בקבוצת מגדל סיפרה על פעילות מגדל בתחום הבריאות; סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני ביטוח, עדכן את הנוכחים בפעילות הלשכה בתקופה זו.

יום העיון הסתיים ברב־שיח בהנחיית עופר חורש בנושא "הבריאות בחברות- לאן צועדת?"

למרות שמדובר בכנס ברמה מחוזית, השתתפו בפאנל בכירי החברות בתחום הבריאות: אורית קרמר, מנהלת תחום הבריאות במנורה; נאוה ניב סירודיו, סמנכ"לית בכירה מנהלת אגף בריאות באיילון; שרונה תושייה פישר, מנהלת תחום הבריאות במגדל; דפנה שפירא, מנהלת תחום הבריאות בפניקס; שרון דונסקי, סמנכ"ל ומנהלת מחלקת מו"פ בהראל; ערן סלע, סמנכ"ל מחלקת בריאות וסיעוד בכלל; סו"ב איגור מורי, יו"ר ועדת בריאות וסיעוד, ייצג את הלשכה בפאנל.

לסיכום הכנס אמרה סו"ב נוימן: "אני קוראת לסוכנים להמשיך ולהגיע לימי העיון המקצועיים, שנותנים כלים מעשיים, העשרה וידע לשיפור מקצועיותם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email