בסימן "מחוברים – קשר אישי הוא אלמנטרי": שרים וח"כים בכנס הלשכה

כנס אלמנטר 2016 ייפתח מחר באילת. במהלך הכנס יוצגו חידושים שונים: מיזם מניעת שיכחת ילדים ברכב, מיזם הצערת הלשכה וחיבור בין סוכנים לקראת פרישה לסוכנים צעירים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחר (19.9), ייפתח באילת כנס אלמנטר 2016 של לשכת סוכני ביטוח והוא יימשך עד ה־22 בספטמבר. לכנס, שיתקיים השנה בסימן "מחוברים – קשר אישי הוא אלמנטרי", נרשמו כ־1,700 משתתפים, בדומה למספר שהיה בכנס אשתקד.

זהו כנס אלמנטר ה־30 של הלשכה, ועל ארגונו ותכניו שקדו אריאל מונין, יו"ר הוועדה לביטוח אלמנטרי בלשכה, אריק ורדי, יו"ר ועדת כנסים ואירועים, המנכ"ל רענן שמחי ועובדי הלשכה.

בטקס הפתיחה ישתתפו גם שר החקלאות, אורי אריאל, סגן שר הביטחון, הרב אלי בן־דהן ונשיא איגוד לשכות המסחר, אוריאל לין. את הסוכנים יברך גם יו"ר איגוד חברות הביטוח החדש, ד"ר גיא רוטקופף. גם השר לשעבר גדעון סער, המשמש כיו"ר הוועדה הציבורית לבחינת עתיד ענף הביטוח שהקימה הלשכה, ינאם בטקס הפתיחה וכמובן גם נשיא הלשכה אריה אברמוביץ.

ח"כ משה גפני (מימין) והשר אורי אריאל
ח"כ משה גפני (מימין) והשר אורי אריאל

סקר שביעות הרצון

ביום ג' (20.9), ייחשף סקר שביעות רצון מחברות הביטוח בתחום האלמנטר, שזוכה תמיד לסיקור תקשורתי נרחב. לאחר מכן יו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני, ירצה על מערכת היחסים של הכנסת והרגולטור. בנוסף, ייערך רב שיח בנושא "מי שומע את קולו של המבוטח", בהשתתפותם של יו"רית אמון הציבור, גלית אבישי; משנה למנכ"ל מגדל, אמיל וינשל; ח"כ איתן ברושי; עורך הביטוח של Ynet , אלי רוזנברג; ומ"מ נשיא לשכת סוכני ביטוח, אורי צפריר. הפאנל ייערך בהנחיית מנכ"לית איגוד השיווק הישראלי, תלמה בירו.

היועץ המשפטי של הלשכה, עו״ד עדי בן אברהם, יציג את מיזם הצערת הלשכה לחיבור בין סוכנים לקראת פרישה לסוכנים צעירים. פרופ׳ נאווה חרובי תציג את שיתוף הפעולה של המכללה האקדמית נתניה עם המכללה לפיננסים וביטוח והערך המוסף שיינתן לסוכנים.

ביום ד' (21.9), ירצה על "עולם העתיד במניעת תאונות דרכים" יו"ר דירקטוריון AWACS, אייל זינגר. בנוסף, יוצג מיזם הלשכה למניעת שכחת ילדים ברכב – הוגת הרעיון, מאי קורמן, ומהנדס התפעול, חנן מי רום, יציגו על הבמה את הפיתוח החדשני שיפתח את חלונות הרכב באופן אוטומטי ברגע היציאה מהרכב, כאשר במושב האחורי ישנו עדיין מישהו ישוב. כמו כן, יערך רב שיח בנושא "מניעת הסיכון בשירות הסוכן", בהשתתפותם של המומחה לריצוף גנטי, ד"ר אריאל רינון; סמנכ"ל קשרי חוץ וממשל ב"בטרם", עו"ד גלית גלעד; מנהל מרחב דרום ברשות הלאומית לבטיחות בדרכים, אבי אזולאי; טפסר בכיר סמי אוחנה, מרשות הכיבוי וההצלה; ומנכ"ל איתוראן, ניר שרצקי. הפאנל יערך בהנחיית אליעוז רבין, מרכז פרויקט סוכן הביטוח "2030". נשיא לשכת יועצי המס, ירון גינדי, יארח את סמנכ"ל רשות המיסים, ערן יעקב, לדיון בנושא חוק ההסדרים. יו"ר ועדת ביטוחי בריאות וסיעוד, יואל זיו, יארח את יו"ר השדולה למען הגמלאים, ח"כ איציק שמולי לדיון בנושא הרפורמות בבריאות וסיעוד. לאחר מכן ייערך רב שיח על חשיבותו של המגזר העסקי, אשר ייערך בהשתתפות ח"כ אורן חזן; יו"ר ועדת חוק, חוקה ומשפט, ח"כ ניסן סלומינסקי; מ"מ נשיא לה"ב, טוביה צוק; ונשיא לשכת רואי החשבון, יזהר קנה. את הפאנל ינחה נשיא לה"ב, עו"ד רועי כהן.

ד"ר גיא רוטקופף (מימין) ואוריאל לין
ד"ר גיא רוטקופף (מימין) ואוריאל לין

יו״ר סניף חיפה ליאור רוזנפלד ירצה על ״דיגיטציה – אנחנו חייבים להיות שם״. ביום ה' (22.9), ירצה היועץ והמאמן עסקי איציק להב, על מוטיבציה ומצוינות להצלחה. לאחר מכן ייערך רב שיח בנושא "תקציב המדינה והשפעתו על ענף הביטוח". בפאנל ישתתפו מרכז הקואליציה בוועדת הכספים, ח"כ מיקי זוהר; יו"ר ועדת הרפורמות, ח"כ אלי כהן; מזכ"ל תנועת דגל התורה, ח"כ יעקב אשר; וסגן יו"ר הכנסת, ח"כ בצלאל סמוטריץ. את הפאנל ינחה הפרשן הכלכלי במעריב, יהודה שרוני.

בכנס ישתתף גם ראש עיריית אילת, יצחק מאיר הלוי.

סימולטור נהיגה ותחרות בדיחות

במסגרת הכנס יוצב סימולטור נהיגה לנסיעה בטוחה במלון "דן", עליו יתרגלו עשרות תיכוניסטים מבית הספר “ברנקו וייס” באילת. גם סוכני הביטוח יוכלו לתרגל עליו.

ביום רביעי, בין השעות 18:30-17:00, יתקיים ערב "Happy Funny Hour". משתתפי הכנס מוזמנים לספר בדיחות והזוכה המצחיק ביותר יזכה בפרס.

לצד התכנים המקצועיים, ייהנו אורחי הכנס משלל הרצאות מרתקות ומופעי בידור, ביניהם מופעי סטנדאפ של הקומיקאים שלום אסייג ורשף לוי, הופעה של להקת טיפקס ומסיבה בליווי דיג'יי קיקה סמואל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email