בסימן סיום הקדנציה – חברי הוועד המנהל נפרדים ומסכמים

סו"ב אריה אברמוביץ: "עברנו 4 שנים מאתגרות במיוחד. לא הייתי מצליח לעשות כל מה שעשיתי אילולא הייתם לצדי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בישיבת הוועד המנהל האחרונה של הלשכה בקדנציה הנוכחית, נפרדו חברי הוועד וסיכמו את פעילותם:

סו"ב שי שדה, יו"ר תת הוועדה לגיוס חברים
"קודם כל, באמת הדבר היחיד שאני רוצה להגיד זה – תודה אריה. תודה לך על האמון שנתת בי, כי אני חבר ועד מנהל שלא חבר המועצה הארצית, וזה אומר שהחלטת להסתכן ולצרף אותי. כשהצטרפתי, הייתי בן 29. אין ספק שלמדתי פה המון דברים בכל מיני רמות. אני חייב להגיד שלפני שהתחברתי לוועד המנהל, לפני שהפכתי להיות פעיל בלשכה, הייתי כמו המקטרגים בפייסבוק וצעקתי 'מה הלשכה עושה?'. עד שהלשכה אתגרה אותי ואני חושב שמי שלא נמצא בלשכה ולא מבין מה היא עושה, מפספס בענק. תודה רבה על האמון ועל ההזדמנות".

סו"ב אריאל מונין, יו"ר הוועדה האלמנטרית
"היו לי ארבע שנים מרתקות ומאתגרות. את רוב המטרות אותן הצבנו לעצמנו בוועדה – הצלחנו ליישם. אריה, אני חייב להגיד שלא תמיד הסכמתי איתך, לא תמיד הבנתי למה עשית צעד כזה או אחר, אבל היום אני מבין הרבה צעדים כי כל הנקודות התחברו".

סו"ב שוש כהן גנון, סגנית נשיא הלשכה
"אני רוצה דווקא להתחיל מזה שאתה אריה, ואנחנו כולנו, נפלנו לארבע שנים קשות ביותר, הן מבחינה רגולטורית, והן מבחינת חברות ביטוח. יחד עם זאת, אני חושבת שגם אתה אריה וגם צבר האנשים המיוחד שנמצא פה, עשה מעל ומעבר, והכל בהתנדבות. זה לא מובן מאליו. תודה לך ולכולם על כל העבודה שנעשתה ונעשית. אני רוצה לגעת בעוד נקודה קטנה: זו פעם ראשונה שמונתה אישה לסגנית. אני חושבת שמה שעשית אריה, לא אליי אישית, אלא בעצם המינוי עצמו, עשה טוב ללשכה. בקרוב יתקיימו הבחירות ואני מסתכלת על קבוצת הנשים שרוצות להיכנס, לתרום ולעשות. שאפו גדול ויישר כוח".

סו"ב ראובן רפ, יו"ר הוועדה הטכנולוגית
"אני קצת אמביוולנטי בסיום הקדנציה. אם אני רוצה להגיד שהשגנו את המטרות שלנו או לא. אני יכול להגיד שרק גירדנו את קצה קצהו של האפיק הטכנולוגי שצריך ללכת אליו לדעתי. עצם שינוי השם מ'וועדה למחשוב' ל'וועדה לטכנולוגיה' – הביא אותנו לחשוב אחרת – על מה אנחנו צריכים באמת לעשות, כלשכה, ואיך אנחנו צריכים להסתכל. למרות שהבאנו לחברי הלשכה מספר כלים לטובתם, אני מרגיש שיש עוד המון מה לעשות. לא כל חברי הלשכה עצמם עוד הבינו איפה אנחנו נמצאים, ושבלי טכנולוגיה המעודכנת להיום, הם פשוט לא יהיו. אני מאוד מקווה שהוועדה הבאה תוכל לעשות ולתרום לטובתנו".

סו"ב מיכל וינצר, יו"ר הוועדה לפעילות וקשרי קהילה
"למדתי המון מכל אחד ואחת מכם. אתם אנשים מדהימים, טובים ונדיבים. אם מישהו היה יושב פה ומקשיב לישיבות שמנוהלות אצלנו, היה חושב שמרוויחים פה המון כסף. לדעת שהכל נעשה בהתנדבות מרגש אותי באופן אישי. אני חברת מועצה כבר 10 שנים, ובתקופה האחרונה נעשה תענוג להגיע לכאן, גם בזכות יו"ר המועצה זאב פרלשטיין, וגם בזכות רענן שמחי שנתן אווירה רעננה. תודה לכל אחד ואחד מכם".

סו"ב יובל ארנון, יו"ר הוועדה הפנסיונית
"מה שמשמח אותי במיוחד זה שכולנו התעלינו מעל הדעתנות האישית ומעל האגו האישי כדי לקדם דברים ולפתור אותם, במיוחד בקדנציה בה כל כך הרבה דברים הונחו על פתחנו. הבגרות של הוועד המנהל הייתה לדעת לקחת נושאים מאתגרים, לאו דווקא פופולאריים, ולקדם אותם".

סו"ב אורי צפריר, מ"מ נשיא הלשכה
"יש לי ניסיון ארוך שנים בהנהלות ובחברות ביטוח. אני חושב שבוועד המנהל הנוכחי יש אנשים מיוחדים במינם שעשו עבודת קודש למען הסוכנים בצניעות, והכי חשוב – וזה אני אומר לאריה – לא נבהלו מאנשים שמשכו לכל מיני כיוונים אחרים בחוץ. לפעמים הלכנו כולנו נגד הרוח, והאמנו בצדקת דרכנו. החוכמה של מנהיגות היא לראות דברים קדימה ולא להילחץ מכל גחמה. להנהגה הבאה, לא משנה מי יעמוד בראשה, יהיה קשה מאוד למצוא אנשים ברמה שנמצאים אתנו כאן היום".

סו"ב ג'קי אמסלם, יו"ר תת הוועדה לאירועים
"אריה, אתה ממש אריה, במהות. הוועד המנהל שהיה לי, וכבר עברתי שישה ועדי מנהל, היה הוועד המאתגר ביותר. בתחילת הדרך היה לי וויכוח עם אריה בנוגע לניתוק חברות הביטוח מהכנסים באילת. היום כאשר שמעתי את התוצאות – אני אוכל את הכובע. התוצאה שמראה שהגענו לעצמאות כלכלית, מוכיחה שמגיע כל הכבוד".

סו"ב אריק ורדי, יו"ר ועדת כנסים ואירועים
"אריה חברי היקר, במהלך ארבע השנים האחרונות נתת לי להגשים הרבה חלומות, והגשמנו הרבה חלומות ביחד. גם בכנסים באילת, גם במיזם הפרישה שהרמנו, המיזם הבין־דורי ועוד הרבה דברים. תודה לך אריה. אני מאחל את החבורה המיוחדת הזו של חברים נאמנים, לכל נשיא שייבחר".

סו"ב זאב פרלשטיין, יו"ר המועצה הארצית
"אני מתנדב הרבה מאוד שנים בכל מיני דברים. אבל באמת, בכזאת חבורה של אנשים שנותנים הכל – חוכמה גדולה מאוד, בינת חיים ורצון לתת כפי שאתם נותנים – טרם נתקלתי. אני שמח אריה, שעזרנו לך לסחוב את התרמיל הכבד שלך, והוא מאוד כבד. אם הייתי במקומך אני לא חושב שהייתי יכול לעשות את מה שאתה עשית. כולנו צריכים ללמוד ממך את הראייה לטווח הארוך, ההשקעה, והתרומה האינסופית".

סו"ב טוביה צוק, סגן נשיא להב
"אריה חברי, אתה קודם כל מנהל גדול, שמשקיע, ויורד לפרטים. הטבעת חותם ענק בענף הביטוח. אני לא מבין מתי הצלחת לחיות בכלל במהלך הקדנציה, היית זמין 24/7 עבורנו. הייתי שמח שבהרבה מאוד גופים במדינה הזו היו יושבים אנשים כמוכם עם אותה רצינות, נאמנות והשקעה לגבי המשימה. הייתה לנו פה משימה מאוד גדולה וחשובה, ועמדנו בה בכבוד רב".

סו"ב אבי ברוך, יו"ר ועדת הכספים
"כל העשייה המדהימה של הנבחרת המופלאה פה, לא הייתה יוצאת לפועל בלי עובדי הלשכה המסורים, ובראשם המנצח על התזמורת – רענן. הדבר הראשון שעשה למען העובדים, הוא להפוך אותם מפקידים למנהלי תחום. נתן לכל אחד מהם אחריות, ובכך פתח את הדלת ל'ראש גדול' של העובדים ואת התוצאות ראינו מאז שרענן הגיע לפה".

רענן שמחי, מנכ"ל הלשכה
"אני רוצה להגיד תודה רבה לכולכם על הדרך שבה קיבלתם אותי. באתי מעולם תוכן אחר, לא היה לי מושג בביטוח, ואתם תמיד נעניתם לסייע לי בתחומים המקצועיים. השתדלתי להשריש איזושהי דרך חדשה בקרב העובדים, בנהלים ובדרך ארץ, בהסברת פנים. אני מקווה שאנחנו בדרך הנכונה. אריה חברי היקר, נשיא הלשכה שהייתי צמוד אליו יותר מאשר לאשתי – תודה רבה על שעות, על שיחות אל תוך הלילה, על התייעצויות. אתה חבר, אתה רע ושותף לדרך. קיבלתי נשיא ונשאר לי חבר – זה יותר חזק בעיניי. אתה מנטור שהרבה יכולים ללמוד ממנו. בהתחלה אכלתי איתך הרבה חצץ ולא ויתרת לי על כלום. החזרת אותי אלף פעמים אחורה ולא הבנתי מה אתה עושה. היום אני אומר לך תודה, בריש גלי".

סו"ב אריה אברמוביץ, נשיא הלשכה
"תודה לכולם, ריגשתם אותי מאוד. עברנו ארבע שנים מאוד מאתגרות. אני חושב שלא יכולנו לצפות לארבע שנים כאלה, גם בדמיון הכי פרוע שלנו. אבל אולי זהו טבעם של דברים. כאשר יש אנשים טובים וחזקים, אז היקום מאתגר אותנו יותר. כנראה שזה השתלב בצורה מעניינת ואולי טוב שאנחנו היינו במשמרת הזו. אני לא יודע מי יהיה במשמרת הבאה, אך מקווה שיוכלו לעשות דברים אחרים ותהיה להם יותר עדנה. אני לא הייתי מצליח לעשות כל מה שעשיתי אילולא הייתם לצדי, כל אחד בדרכו. אני חייב להודות שאם הייתה ניתנת לי שוב הבחירה, הייתי בוחר בכל אחד מכם פעם אחר פעם. תודה על מה שעשיתם למען ציבור סוכני הביטוח ולמען המבוטחים. אני אוהב אתכם, תודה רבה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email