בעקבות אישור הממונה: קבוצת הראל תקים קרנות להשקעות Co-Invest אלטרנטיביות

החברה תאפשר לגופים מוסדיים, תאגידים ולקוחות כשירים להשקיע איתה בקרנות. "תחום ההשקעות האלטרנטיביות בישראל פורח בשנים האחרונות, כשיותר ויותר משקיעים מבקשים לגוון את תיק ההשקעות שלהם לתחום הלא־סחיר”
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת הראל השקעות בביטוח ופיננסים מתכוונת להיכנס לתחום ההשקעות המשותפות (Co-invest), באמצעות הקמת סדרה של קרנות השקעה חדשות שישקיעו יחד עם קבוצת הראל בנכסי נדל"ן, אשראי לא סחיר, טכנולוגיה ובפרויקטים אחרים. הראל היא אחת מחברות הביטוח והפיננסים הראשונות בישראל שתציע לגופים מוסדיים, תאגידים, לקוחות כשירים ולסוכנים עבור לקוחותיהם, מוצר ייחודי זה, המוכר גם בכינוי "קרנות השקעות רוכבות".

מהחברה נמסר, כי תחום ההשקעות האלטרנטיביות בישראל פורח בשנים האחרונות, כשיותר ויותר משקיעים מבקשים לגוון את תיק ההשקעות שלהם לתחום הלא-סחיר. בהשקעות Co-invest שתציע הראל באמצעות קרנות ההשקעה החדשות, נהנים המשקיעים מהעובדה שכל ההשקעות של קרנות ההשקעה המוצעות נבדקות ומאושרות לאחר אנליזה קפדנית בחטיבת ההשקעות בהראל ביטוח אשר הינו גוף מפוקח על ידי רשות שוק ההון, בעל סטנדרטים גבוהים מאוד של בקרה וניהול סיכונים והראל עצמה משקיעה בכל אחת מהשקעות אלו.

מישל סיבוני, מנכ"ל הראל. צילום: ורדי כהנא
להיטיב עם המשקיעים

קבוצת הראל היא מהמשקיעים הגדולים והוותיקים ביותר בישראל שפועלת בתחום האלטרנטיבי. לקבוצת הראל ניסיון של מעל 20 שנה בנדל"ן בארץ ובעולם והיא מנהלת השקעות לא סחירות בהיקף של כ-80 מיליארד ש"ח הכולל בעיקר אשראי לא סחיר, השקעות נדל"ן, תשתיות וקרנות השקעה.

מישל סיבוני, מנכ"ל הראל ביטוח ופיננסים ציין: "מעמדה של הראל כקבוצת הביטוח הגדולה בישראל עם תיק הנכסים הלא סחיר הגדול מבין הגופים המוסדיים בישראל ועם המומחיות הגדולה שצברה הראל בתחומי האשראי, הנדל"ן בארץ ובחו"ל, מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו ולסוכנינו מגוון רחב ביותר של מוצרים, וחשיפה לפרויקטים ייחודיים". סיבוני הוסיף עוד כי "אנחנו גאים להיות הראשונים להציע את המוצר שפותח בזכות שינוי רגולטורי שיזם ד"ר משה ברקת, הממונה על רשות שוק ההון, וזאת מתוך כוונה להיטיב עם המשקיעים שיוכלו ליהנות מהשקעות אלטרנטיביות לצד גופים מנוסים ומקצועיים, עם מנגנוני בקרה וממשל תאגידי קפדניים".

סך הנכסים שהראל מנהלת כיום מסתכם בכ-301 מיליארד, נכון ל-31 במרץ 2021.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email