בעקבות ההתקדמות במו"מ לרכישת פסגות – עובדי החברה שובתים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עובדי פסגות עזבו את משרדיהם ביום חמישי האחרון והתכנסו ברחבת בניין בית ההשקעות לאסיפת מחאה בעקבות הפרסומים על התקדמות במגעים לרכישת פסגות בידי אלטשולר שחם. האסיפה התקיימה בשעות אחה"צ למשך שעתיים ואחריה העובדים סיימו את עבודתם. גם העובדים מהבית לא נתנו מענה ללקוחות בזמן זה.

יו״ר ועד עובדי פסגות שלומי לוגסי מסר: ״זו רק יריית הפתיחה. בימים הקרובים נראה להנהלה, לאייפקס ולאלטשולר שחם כי פסגות זה בית ואנחנו נילחם עליו בכל הכוח ובכל החזיתות. אף אחד לא יסגור עסקה שתשלח מאות עובדים הביתה ותפגע בציבור ובתחרות ללא קיום משא ומתן איתנו. הוכחנו זאת בעבר וכך נעשה גם הפעם״.

הפגנת העובדים בכניסה לבניין פסגות בתל אביב | צילום: ועד עובדי פסגות

ביום שלישי בבוקר הפגינו עשרות עובדים של בית ההשקעות מול ביתו של גילעד אלטשולר, הבעלים והמנכ"ל המשותף של אלטשולר שחם. הם החלו את יום העבודה בשעה 10.

בשלטים שהניפו העובדים, אשר הופנו גם לממונה על שוק ההון, ד"ר משה ברקת, נכתב בין היתר: ״גלעד – פסגות יהיה לעד״, ״רגולטור תתעורר – שוק הגמל בוער״, ועוד.

״באנו הבוקר לביתו של אלטשולר כדי להגיד לו שעובדי פסגות הם לא סחורה שעוברת מיד ליד, אלא עובדים מקצועים ומסורים שאי אפשר להיפטר מהם בהינף יד. נמשיך להשמיע את קולנו בכל מקום נגד פירוק לגורמים של בית ההשקעות פסגות ומכירתו לאלטשולר שחם. עסקה שתפגע בעובדים, בציבור החוסכים ובתחרות במשק", אמר לוגסי.

ועד העובדים המאוגד ב"כוח לעובדים" אמור להיפגש עם הנהלת פסגות בשבוע הבא.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email