בעקבות הופעת ופניית נשיא הלשכה – סוכנות "פרופיט" תצרף עוד 120 סוכנים חדשים ללשכת סוכני ביטוח

בכך יהיו כל 220 סוכני פרופיט חברי הלשכה • סו"ב ליאור רוזנפלד: "אני מצפה להצטרפות מגה סוכנויות נוספות. עד סוף הקדנציה נגייס עוד 1,500 סוכנים" • סו"ב אבי ברוך מונה ליו"ר ועדה לגיוס סוכנים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בעקבות הופעתו ופנייתו של נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד בכנס השנתי של סוכנות "פרופיט", תצרף הסוכנות הגדולה עוד 120 סוכנים ללשכה. בכנס, בהשתתפות כ־220 סוכנים, שהתקיים במלון לאונרדו באשקלון השבוע, אמר נשיא הלשכה: "אנחנו חייבים את כולכם כחברי הלשכה; לשכה גדולה היא לשכה חזקה ואנחנו בדרך לשם, סוכני הביטוח נמצאים גם בשנת 2018 תחת מטר הרגולציה הבלתי פוסק. החשיפה לתביעות מבוטחים ויצרנים ותנאי השוק המשתנים – לא יכול להיות שלא תהיו חברי לשכה. מי שחושבים שהחממה של הסוכנויות הגדולות תגן עליהם טועים. כל בעל רישיון בישראל חייב לעצמו את החברות בלשכה ואת הגנת הלשכה".

רונפלד

בעקבות צירוף 120 הסוכנים הנוספים של פרופיט ללשכה, יהיו כל 220 סוכני פרופיט חברי לשכת סוכני ביטוח. יש לציין, כי בחודש ינואר הצטרפו עוד 70 סוכנים ללשכה, רובם צעירים. לדברי רוזנפלד, הוא רואה את יעד הלשכה להוסיף עוד כ־1,500 סוכנים חדשים עד תום הקדנציה, רובם צעירים.

אחד היעדים שהציבה בפניה הנהגת הלשכה החדשה הוא הגדלת מספר החברים בה המונה כיום כ־4,500 סוכנים וסוכנות. לשם כך הוקמה ועדה חדשה – “הוועדה לגיוס סוכנים” – בראשה עומד סו”ב אבי ברוך, ששימש בקדנציה הקודמת כיו”ר ועדת הכספים של הלשכה.

סו”ב ברוך מונה לתפקיד רק השבוע, אבל כבר הצליח לגייס עוד 6 חברים לוועדה והצהיר בפני “ביטוח ופיננסים”: “היעד שלי הוא לגייס 1,500 סוכנים לפחות עד תום הקדנציה, שמתוכם 500 יהיו סוכנים צעירים. אנחנו גם נגדיל את מספר חברי הלשכה ואת כוחה וגם נצעיר אותה”, הוא אומר.

ברוך (64) מביא עמו לוועדה ניסיון של 16 שנות פעילות בלשכה במגוון תפקידים – חבר בוועדת הכנסים, חבר הנהלת מועדון MDRT ישראל, יו"ר ועדת כספים והשקעות, חבר ועד מנהל, חבר מועצה וחבר הנהלת החברה הכלכלית.

ברוך

בשל העובדה שמדובר בוועדה חדשה, ברוך בונה אותה מאפס, כפי שהוא אומר. חברי הוועדה לצדו יהיו סוכני וסוכנות הביטוח: מעין משיח, שתהיה גם סגנית יו”ר הוועדה ומ”מ; עליה מעיד ברוך כי “מעיין, רק בת 28 אך מביאה עמה עשייה של 8 שנים עם ולמען סוכנים בהראל ובמגדל. היא הייתה חברת ועדת הכספים וההשקעות בקדנציה האחרונה, פעילה ויזמת נמרצת של שילוב דור צעיר בעשייה בלשכה וכן מפיצה בכל מקום את ערכה של הלשכה לסוכן. יזמית עצמאית של מפגשים 'לא מעונבים' לסיעור מוחות של סוכנים עם ח"כים ואושיות מהענף".

עוד בוועדה ייקחו חלק אמיר טנצר (דור המשך); איתאר אבו דאוד (סוכנת מהמגזר הערבי); אלינור כבירי (דור המשך) ואוהד ניר. חברת ועדה נוספת שאינה סוכנת ביטוח תהיה עובדת הלשכה קרן מלאך, ראש תחום גיוס סוכנים בלשכה.

לדברי ברוך, הוועדה תעבוד בשיתוף פעולה מלא עם ועדת הצעירים בראשות סו”ב דביר רפ, וכבר החלה עבודתן המשותפת. “אנחנו מתכוונים לקחת חלק בפעילויות המחוזות והסניפים ולהציג להם את חשיבות גיוס הסוכנים במסגרת ימי העיון שלהם בדגש על סוכנים צעירים”, מספר ברוך. עוד הוא מוסיף, כי יוקם צוות מיוחד בוועדה לשימור מרבי של חברי הלשכה המבקשים לעזוב.

“הוועדה תעבוד גם בשיתוף פעולה עם המכללה לפיננסים וביטוח; סוכנים שיצטרפו ללשכה יזכו ביום עיון מיוחד במכללה ממוקד להכרת הלשכה ומוסדותיה. ביום זה יסיירו הסוכנים החדשים בלשכה, יכירו אותה וייפגשו עם הנשיא ליאור רוזנפלד לשיחה”, מספר ברוך.

ישיבתה הראשונה של הוועדה לגיוס סוכנים תתקיים ב־20 בפברואר 2018, ואחריה יהיו כנראה רעיונות נוספים להגדלת לשכת סוכני ביטוח.

מאחורי גיוס הסוכנים המרשים של חודש ינואר, עומדת קרן מלאך, מנהלת הפיתוח העסקי של הלשכה. מלאך, עובדת בלשכה מעל שנתיים, כאשר מאחוריה נסיון של מעל 20 שנה בענף הביטוח. מלאך סוקרת את האסטרטגיה מאחורי גיוס הסוכנים. "לאור העבר העשיר שלי בענף, למדתי על הקשיים של סוכני הביטוח במסגרת פעילותם והתמודדותם עם האתגרים הקיימים היום בשוק הביטוח. כאשר הגעתי ללשכה, הבנתי כי מהות התפקיד שלי איננו הגיוס עצמו, אלא הערך המוסף שהלשכה יכולה לספק לסוכן הביטוח, כאשר יש לי מקום בלב בעיקר לסוכני הביטוח הצעירים אשר נכנסים לעולם חדש, מבלי להכיר את העולם הישן, והיום עולם הביטוח נראה אחרת. לכן, אני מאמינה כי הערך המוסף שאני מעניקה לסוכנים בכך שאני משקפת להם את מכלול ההטבות שניתן לקבל דרך הלשכה, ביניהם כיסויים ביטוחיים מיטיבים במחירים אטרקטיביים, ויעוץ ראשוני על ידי מיטב מומחים העובדים עם הלשכה, המספקים מענה מהיר לשאלות הסוכנים.

מלאך

"הגיוס של הסוכנים, מהווה רק חלק מהעבודה. הואיל ואני מאמינה בטיפול הוליסטי והכרות אישית, הכל נעשה בחיוך וברמת שירות גבוהה והקשר האישי תורם להצלחה וכך כמות ההמלצות גדלה. אני מגיעה למשרדי הסוכן ומסייעת להם בפיתוח עסקי, בבחינת הלימודים הרלוונטיים להם, מקשרת בינם לבין גורמים מקצועיים ופעילי הלשכה לרבות יושבי ראש מחוזות וסניפים שעושים עבודה נפלאה לשם שיתוף והפריה הדדית. סוכני הביטוח מבינים כי הם צריכים וזקוקים לכוחה של הלשכה, שתסייע להם ותלווה אותם בפעילותם המקצועית.

"החזון האישי שלי הינו לגייס את כלל הסוכנלחברות בלשכה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email