בעקבות המכירה לווישור גלובלטק: שתי בכירות נוספות עוזבות את איילון ביטוח

ד"ר נאוה ניב סרודיו, ראש אגף הבריאות, ורונה יוסף, ראש אגף השקעות הודיעו כי הן פורשות מתפקידיהן. בשבועות האחרונים פרשו כמה בכירים באיילון, וזאת תחת המנכ"ל החדש שרון רייך והעברת השליטה בקבוצה לחברת ווישור גלובלטק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר שבשבועות האחרונים הודיעו מספר בכירים על פרישה מאיילון ביטוח, התווספו לכך השבוע גם ד"ר נאוה ניב-סרודיו, ראש אגף הבריאות בחברה ורונה יוסף, מנהל אגף ההשקעות, שהודיעו על רצונן לסיים את תפקידיהן בחברה.

דר' נאוה ניב סרודיו, הודיעה על פרישה מהחברה בתום 6 שנות כהונה, וזאת לטובת תפקיד בכיר בתאגיד מוביל בתחומי בריאות ושירותי רפואה מתקדמים בישראל. בהודעתה לחברה ציינה "כי הייתה לה חוויה גדולה להוביל את השינוי הגדול בתחום הבריאות באיילון, בנתח השוק, ברווחיות, בשירות ובצירוף עסקים חדשים לאגף".

נאוה ניב-סרודיו. צילום: אילן בשור

רונה יוסף, מנהלת אגף ההשקעות של איילון, הודיעה גם היא על רצונה לסיים את תפקידה בחברה לאחר 6 שנים. נמסר כי "במהלך תפקידה בנתה יוסף אגף השקעות מקצועי ואיכותי, אשר השיג תוצאות מצוינות לאיילון. בנוסף, יזמה והובילה את בניית והשקת מוצר "משכנתא הפוכה" באיילון, שזכה להצלחה רבה ואף נבחר למוצר השנה לשנת 2021".

שורת מינויים חדשים

בשבועות האחרונים פרשו כמה בכירים באיילון, וזאת תחת המנכ"ל החדש שרון רייך והעברת השליטה בקבוצה לחברת ווישור גלובלטק, שצפויה להתבצע במאי 2022.

עוזית ויינשטיין, ששימשה עד כה כסגנית מנהל חטיבת ביטוח בריאות בכלל ביטוח, תחליף את ד"ר ניב-סרודיו כמנהלת אגף בריאות וסמנכ"לית בכירה, בכפיפות ישירה למנכ"ל.

רונה יוסף. צילום: איל גזיאל

עו"ד ישראל מוסנזון, שכיהן בתפקיד היועץ המשפטי של איילון אחזקות ואיילון ביטוח ב-15 השנים האחרונות, ומזכיר החברה בקבוצת איילון, הודיע על פרישתו לפני כשבועיים. במקומו מונתה עו"ד לייזה חיימוביץ לכהן כיועצת המשפטית החדשה של קבוצת איילון.

איתמר פרבשטיין, סמנכ"ל בכיר ומנהל אגף חיסכון לטווח ארוך באיילון חברה לביטוח, פרש לאחר קדנציה של 6 שנים בתפקיד. במקומו מונה ניר וטנר; עוד פרש גדעון רוזוליו, ראש אגף הביטוח הכללי – עסקי באיילון, שסיים קדנציה של 4 שנים; דודי לוי, המסיים את תפקידו כמנכ"ל סוכנות פלתורס, יחליף את רוזוליו; רוני ליכטנשטיין-שני, מנהלת אגף מטה, חדשנות ומשאבי אנוש באיילון, שכיהנה בתפקיד במשך ארבע וחצי השנים האחרונות, הודיעה גם היא לאחרונה על פרישה מהתפקיד.

גל הפרישות מתרחש לאחר שבדצמבר האחרון הודיע אריק יוגב על פרישתו מתפקיד מנכ"ל איילון ביטוח. באוקטובר 2021 הודיע מוקי אברמוביץ, יו"ר דירקטוריון החברה הבת איילון ביטוח, על סיום תפקידו בחברה. במקומו מונה לתפקיד אביגדור קפלן. שניהם נימקו את פרישתם בכך שהם מפנים את מקומם כדי לאפשר לווישור למנות את נבחריה בחברה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email