בעקבות התערבות יו"ר סניף חיפה נמנעה הפסקת עבודתם של שלושה סוכני ביטוח ערבים בצפון

הסוכנים קיבלו ארכה עד סוף 2017, ותוצאותיהם ייבחנו מחדש בתום התקופה. רק לפני חודשיים קיימה ועדת הכלכלה של הכנסת דיון בניתוק סוכני ביטוח ערבים רבים ממערכות ביטוח החובה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שני סוכני ביטוח מהמגזר הערבי פנו בחודש האחרון ליו"ר סניף חיפה בלשכת סוכני ביטוח, ליאור רוזנפלד, לאחר שקיבלו הודעה מחברת הביטוח עמה עבדו על הפסקת עבודתם עקב תיק ביטוח חובה הפסדי. לדברי השניים, שעיקר עבודתם בביטוח אלמנטרי מול חברת ביטוח גדולה אחת, בעקבות ההודעה החד צדדית עמדו לפני שוקת שבורה. זאת משום שלא רק שהופסקה עבודתם בחברה זו, גם חברות אחרות נמנעו מלקבלם לאחר הצגת דו"ח הרווחיות.

ליאור רוזנפלד
ליאור רוזנפלד

יש לציין כי לפני כחודשיים קיימה ועדת הכלכלה של הכנסת, בראשות ח"כ איתן כבל (המחנה הציוני) דיון נוקב בניתוק סוכני ביטוח ערבים רבים ממערכות ביטוח החובה של חברות הביטוח. זאת, כאשר הסיבה בה נוקבות חברות הביטוח היא חריגה ממספר התביעות שקבעו החברות.

התוצאות ייבחנו מחדש

במקרה האחרון, פנה רוזנפלד להנהלת חברת הביטוח (מהגדולות בשוק), וביקש לקבל ארכה עבור שני הסוכנים עד סוף 2017, מה שיאפשר להם להמשיך לפעול ולהתפרנס ואף לשפר את תוצאות התיק. עוד סיכם רוזנפלד עם הנהלת החברה כי בסוף 2017 ייבחנו התוצאות מחדש ואם הן ישתפרו, ימשיכו השניים למכור באותה חברה.

במקרה נוסף השבוע, דאג יו"ר סניף חיפה, להחזיר סוכן לעבוד עם חברת ביטוח, לאחר שבשנתיים האחרונות חדל הסוכן למכור ביטוחי חובה דרך חברות הביטוח; במקרה זה, לאחר שחברת הביטוח ניתקה אותו, התפרנס הסוכן ממכירת ביטוח מקיף בלבד, ואת ביטוח החובה נאלץ לבצע דרך "הפול", ללא עמלה. רוזנפלד פעל למצוא לסוכן חברת ביטוח שתפיק עבורו ביטוחי חובה תחת מספר סוכן, על שמו ובעמלה מלאה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email