בעקבות סיכום בין הנהגת הלשכה להנהלת פספורטכארד יהנו חברי הלשכה מהנחה ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל

היעד הבא של פספורטכארד הוא ביטוח נסיעות לחברות עסקיות: “יחד עם סוכנים”
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־1,200 סוכנים וסוכנות גדשו ברביעי את מרכז הכנסים והאירועים "לאגו" בראשון לציון, בכנס של קבוצת דייוויד שילד־פספורטכארד. לדברי רמי רוזנגרטן, סמנכ"ל ערוצי הפצה של הקבוצה, בכל חודש מדורגים 100 סוכנים מובילים של הקבוצה כ"סוכני טופ" וזאת על פי התפוקה שלהם. "סוכנים אלה מקבלים בנוסף לעמלה הרגילה גם עמלת פול, שהיא עמלה בגין תפוקה שמגיעה לקבוצה שלא דרך סוכני הביטוח" מסביר רוזנגרטן.

בכנס אתמול הפתיעו ראשי הקבוצה כשהודיעו שסוכני ה"טופ 100 " יקבלו ביטוח נסיעות שנתי לחו"ל. בביטוח זה אינם צריכים להודיע מראש על כל נסיעה. בנוסף יקבלו כל סוכני פספורטכארד הנחה של 15% על ביטוח נסיעות לחו"ל, מבלי לגעת בעמלת הסוכן, כשההנחה תקפה גם לבני/בנות הזוג ולילדיו עד גיל 18.

יואל אמיר, מנכ“ל פספורטכארד ודיוויד שילד | צילום: פספורטכארד

הנחה לחברי הלשכה

עוד לדברי רוזנגרטן, החברה הביאה גם בשורה לחברי לשכת סוכני ביטוח: "בתיאום עם הלשכה, יקבלו כל חברי הלשכה, גם כאלה שאינם עובדים עדיין עם פספורטכארד, את ההנחה בשיעור של 15%", ציין. את ההנחה אפשר לקבל ממוקד פספורטכארד, לינק ייעודי באתר לשכת סוכני ביטוח או בממשק הסוכנים של PassportCard.

בכנס השתתפו, בין היתר, נשיא הקבוצה אלון קצף, מנכ“ל פספורטכארד ודיוויד שילד יואל אמיר ונשיא לשכת סוכני ביטוח סו"ב ליאור רוזנפלד. קצף ציין בדבריו כי נתח השוק של סוכני הביטוח בתחום ביטוח הנסיעות גדל בשבע שנות הפעילות של פספורטכארד מ־5% ב־2012 לכ־60% ב־2019.

המנכ“ל יואל אמיר התייחס בדבריו להצעת החוק שהגיש ח“כ מיקי לוי שנועדה לאפשר לסוכני נסיעות לשווק ביטוח נסיעות. לדבריו, הזמינות של סוכני הביטוח גדולה יותר מאשר של סוכני הנסיעות, ואליה מצטרפים הקשר הישיר של סוכני הביטוח למבוטחים, מוקד המכירות של פספורטכארד, נקודות הנפקת הכרטיס בנמלי היציאה מן הארץ ועוד.

אמיר הציג את היעד הבא של פספורטכארד – הגברת הפעילות מול החברות העסקיות. לדבריו, כיום פועלות החברות העסקיות על פי שיקולי מחיר בלבד והאתגר של פספורטכארד ושל הסוכנים הוא להכניס גם את השיקולים המקצועיים של איכות והתאמת הביטוח – ”יחד עם סוכני הביטוח נכבוש את ביטוח הנסיעות גם בקרב החברות העסקיות“, קרא לתשואות הקהל.

נשיא הלשכה סו"ב רוזנפלד התייחס להישג הלשכה באיסור של רשות שוק ההון על סוכני הנסיעות למכור ביטוח נסיעות לחו"ל: ”כשיצאנו למלחמה מצאנו את פספורטכארד איתנו, והיא עמדה לצד סוכני הביטוח בצורה ברורה“, הדגיש. רוזנפלד בירך את רשות שוק ההון על ”קבלת החלטה נכונה. הם הבינו שביטוח נסיעות, כמו כל ביטוח, הוא לא מוצר מדף“. הוא אף הודה לממונה ד“ר משה ברקת ש”דחה את הלחצים והודיע שוב לאחרונה שזו החלטה סופית והוא לא יזוז ממנה“, לדברי רוזנפלד.

נשיא הלשכה קרא לחברות הביטוח שלא היו שותפות למאבק ושמנסות לסגור דילים עם סוכני נסיעות: "אל תוסיפו חטא על פשע – נפלה החלטה, תעמדו בה – אל תמכרו באמצעות סוכני נסיעות", כך לקול תשואות הסוכנים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email