בעקבות פניה של הלשכה – מנורה מבטחים תשווק פוליסת רכב גם לנהגים עם שתי תביעות

החברה משיקה מסלול ביטוח ייעודי ברכב, "claims 2", המיועד לנהגים עם שתי תביעות בשלוש השנים האחרונות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת מנורה הודיעה כי תשווק פוליסות רכב מקיף גם לנהגים עם שתי תביעות. היוזמה נולדה בפגישה של הנהגת לשכת סוכני ביטוח, שמקדמת את הנושא עם הנהלת מנורה והייתה שותפה לה גם רשות שוק ההון. זאת הפעם השנייה שלשכת סוכני ביטוח יוזמת בשנה האחרונה דיון מהיר בכנסת, בנושא אותו הובילה חברת הכנסת עליזה לביא תוך תמיכה מלאה של חבר הכנסת משה גפני, יו"ר ועדת הכספים.

לאחרונה נפגשו נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, ויו"ר הוועדה האלמנטרית, סו"ב ישראל גרטי, עם הסגן הבכיר לממונה אסף מיכאלי בנושא זה. בפגישה הוחלט בין היתר ליזום פנייה משותפת לחברות הביטוח, דבר שהניב תוצאות השבוע. חשוב לציין כי גם שלמה ביטוח מקבלת בשנה האחרונה מבוטחים עם שתי תביעות.

יוסי סודרי | באדיבות המצולם

נשיא הלשכה, ליאור רוזנפלד אמר לאחר מכן כי "אני שמח שמנורה הרימה את הכפפה. אנחנו לא נעצור כאן ונדאג שכל חברות הביטוח ישימו סוף לעוול הזה שבו מבוטח עם שתי תביעות הופך למסורב ביטוח. כמו כן, שמחנו לאחרונה לשמוע גישה שונה ברשות שוק ההון שתומכת ביוזמה שלנו ועל כך תבורך".

גרטי: "מדובר במהלך מבורך מצד מנורה מבטחים שהיא חברה מובילה בתחום האלמנטרי. זאת בשורה מצוינת ואני קורא לכל החברות האחרות להצטרף ולתת מענה למבוטחים עם שתי תביעות ברכב".

יוסי סודרי, מנהל תחום ביטוחי פרט באגף האלמנטרי במנורה מבטחים, הוסיף: "אנו מברכים על שיתוף הפעולה הפורה עם לשכת סוכני ביטוח, שהיווה את הקטליזטור להשקת המסלול הביטוחי החדש, שבו מבוטחים עם שתי תביעות בביטוח רכב מקיף יתקבלו לביטוח בחברתנו, זאת ללא מגבלה על סוג או גובה התביעה. מערכת ההפקה תיפתח לסוכני הביטוח החל מ־2 בינואר 2019 לשם כך. יודגש כי צורך זה עלה לא אחת גם מצד סוכנים אשר השתתפו במפגשי שולחן עגול בחברתנו, ובהתאם לאמור ראינו חשיבות גבוהה לנסות ולמצוא פתרונות לסוכני הביטוח בהתמודדות עם סוגיית שתי התביעות ובהתאמת הכיסוי גם למבוטחים אלו".

לדבריו, מהלך זה מצטרף למגוון מסלולים ופתרונות ייעודיים שמנורה מבטחים השיקה לאחרונה, כדוגמת הרחבת מוצר האוטוטופ לנהגים בכל הגילאים, מסלול מיוחד לרכבי יוקרה עד 800 אלף ועוד. "מסלולים ופתרונות אלו, הינם חלק מהאסטרטגיה של מנורה מבטחים, לאפשר גמישות לסוכנים ולמבוטחים בהתאמת המוצר הביטוחי לצרכיהם. החברה תמשיך להרחיב את סל המוצרים והמסלולים לפלחים ולסוגי אוכלוסיות נוספות לשם התאמת הכיסוי הביטוחי בצורה מלאה לצורכי הלקוחות," אמר סודרי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email