בעקבות פניות הלשכה – מנורה שידרגה ושיפרה השירות לסוכניה בביטוח אלמנטרי

הנהלת מנורה הציגה בפני סו"ב אורי צפריר וסו"ב אריאל מונין את המהלכים שביצעה לשיפור השירות לסוכנים וללקוחות. מיכאל קלמן, משנה למנכ"ל מנורה: "אני מודה על הפתיחות והסבלנות שגילתה הלשכה במהלך תקופת השינוי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הנהלת מנורה מבטחים ביטוח אירחה השבוע את סו"ב אורי צפריר, ממלא מקום נשיא לשכת סוכני ביטוח ואת סו"ב אריאל מונין, יו"ר הוועדה לביטוח כללי בלשכה, והציגה בפניהם את המהלכים שביצעה החברה לאחרונה לשדרוג ושיפור השירות הניתן לסוכני החברה ולקוחותיה בביטוח אלמנטרי. השדרוג בוצע לאחר פנייה של לשכת סוכני ביטוח למנורה וזאת בעקבות תלונות של סוכנים רבים על זמני המתנה ארוכים מאוד במוקד התביעות של הביטוח האלמנטרי של החברה. כפי שפורסם בחודש מאי האחרון ב"ביטוח ופיננסים", סוכנים מסרו, שהם ממתינים גם שעה ואפילו שעה וחצי למענה מהמוקד.

מנורה מסרה אז בתגובה כי "הנושא נמצא בטיפול ותשומת הלב הניהולית והמשאבים הדרושים מופנים לטובת הנושא". מרבית העומסים הכבדים נמדדו בתחום ביטוחי רכב הרכוש, לרבות פניות של צדי ג'. יש לציין כי מנורה מבטחים ביטוח הנה המבטחת הגדולה ביותר בישראל בביטוח רכב רכוש ומחזיקה בנתח שוק של מעל ל־13%.

במפגש עם צפריר ומונין, נכחו מטעם מנורה מבטחים: מוטי רוזן, מנכ"ל מנורה, מיכאל קלמן, משנה למנכ"ל ומנהל אגף אלמנטרי; רונית דוליצקי, סמנכ"ל ומנהלת תחום התביעות באגף אלמנטרי; עדי שפיר, מנהלת תחום השירות; רונה אסא, מנהלת מוקד שירות הלקוחות; ודודי סלע מנהל מחלקת תביעות רכב רכוש באגף אלמנטרי. נציגי החברה סיפרו במפגש כי בחודשים האחרונים ביצעה מנורה מבטחים ביטוח מספר מהלכים אשר כללו ייעול ופישוט תהליכי עבודה, הגדלת מצבת כוח האדם בתחום התביעות האלמנטריות ובמוקד שירות הלקוחות, ופתיחת שלוחה חדשה של מוקד שירות לקוחות בבאר שבע לתגבור מוקד שירות לקוחות החברה בתל אביב. מהלכים אלו ואחרים הובילו לשדרוג ושיפור השירות, בדגש על שיפור משמעותי בזמני המענה במוקד השירות, בתחום התביעות ובקיצור משך זמן הטיפול והסילוק של תביעות מבוטחים וצדדים שלישיים.

צפריר ומונין בביקור במנורה

הגברת המודעות

קלמן, משנה למנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח ומנהל האגף האלמנטרי, אמר כי "אני מודה לאורי צפריר ולאריאל מונין אשר הציפו בפני הנהלת החברה את תחושות ציבור הסוכנים במהלך תקופת העומסים הכבדים, ועל הפתיחות והסבלנות שגילו במהלך התקופה עד להתייצבות השירות הניתן לסוכני החברה ולקוחותיה. במהלך החודשים האחרונים ביצענו שינויים ושיפורים משמעותיים בכל תהליכי השירות וסילוק התביעות בתחום הביטוח האלמנטרי, אשר הובילו, לשמחתנו, לשדרוג ושיפור משמעותי בזמני המענה והתגובה לציבור הסוכנים והלקוחות, ולקיצור משמעותי במשך זמן סילוק התביעות. ברצוני להודות גם לעובדי החברה ומנהליה אשר נרתמו ופעלו בנחישות לשיפור השירות הניתן לסוכני החברה וללקוחותיה".

צפריר אמר כי "מתן שירות מצוין ואיכותי לסוכן ובאמצעותו ללקוח הנו חובה בכל חברת ביטוח בישראל, ולשם כך על חברות הביטוח להעמיד את הכלים הטובים ביותר שניתן ועל סוכני הביטוח לעשות שימוש מוגבר בכלים מתקדמים אלו. אנו מודים למנורה מבטחים ביטוח כי התייחסה לפנייתנו בנושא בכובד ראש ופעלה במהירות וביסודיות לשיפור ושדרוג השירות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email