בעקבות פניית הלשכה: גם שומרה תבטח נהגים עם שתי תביעות

בכך מצטרפת שומרה לשלמה ביטוח ולמנורה שגם הן הודיעו זה מכבר כי בהמשך לבקשת הלשכה יקבלו נהגים עם שתי תביעות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שומרה חברה לביטוח הודיעה בתחילת השבוע לראשי הלשכה כי היא נענית לפנייתם ותקבל נהגים עם שתי תביעות.

לשכת סוכני ביטוח פועלת מתחילת הקדנציה למול רשות שוק ההון לחייב את היצרנים לקבל "מסורבי ביטוח" עם שתי תביעות ומעלה. הלשכה אף יזמה שני דיונים מהירים בוועדת הכספים של הכנסת, אותם הובילה ח"כ ד"ר עליזה לביא. לאחרונה התחדדו המסרים מרשות שוק ההון שהצטרפה בתמיכה בלשכה במאבק למצוא פתרון הולם לאותו ציבור נהגים.

שרונה לביא | צילום: שומרה

שרונה לביא, מנהלת השיווק של חברת שומרה, מסרה: "בהמשך לפגישה משותפת והקשיים שהציפה הלשכה איתם מתמודדים סוכני ביטוח להם מבוטחים עם שתי תביעות, וכחברת סוכנים שדואגת לייצר פתרונות רוחביים לסוכני הביטוח העובדים עמה, החלטנו להרים את הכפפה ולייצר מסלול חדש למבוטחים בעלי שתי תביעות בביטוח מקיף.

“היתרון במסלול זה שהוא מאפשר לסוכן מתן פתרונות למבוטחיו, לרבות הפקה במשרד הסוכן ללא תלות בחברה, וכמובן מבלי לקפח את הכנסתו של הסוכן. בברכת שיתוף פעולה פורה ומוצלח גם בעתיד”.

מ"מ נשיא הלשכה סו"ב ליאור הורנצ'יק: "אני מברך כל חברה שמביאה בשורה ומוכנה לבטח נהגים עם שתי תביעות. אנחנו מקווים להגיע להבנות דומות עם כמה שיותר חברות לטובת סוכני הביטוח וציבור המבוטחים. השאיפה היא להביא את התנאים הטובים ביותר ללקוחותינו”.

סו"ב ישראל גרטי, יו"ר ועדת ביטוח אלמנטרי: "אני שמח מאוד שכחברת סוכנים שדואגת לצרכי סוכניה והמבוטחים שלה, שומרה מצאה את הדרך לבטח גם נהגים עם שתי תביעות. אנו בטוחים שזה יגדיל לכולנו את האפשרויות לתת פתרונות מתאימים יותר לציבור לקוחותינו”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email