בעקבות פניית הלשכה: שירביט שינתה את ההסכם עם סוכני הנסיעות

כפי שפורסם בגיליון האחרון של "ביטוח ופיננסים", למרות כניסתה לתוקף של רפורמת ביטוח נסיעות לחו"ל, פרסמה שירביט חוזה התקשרות עם סוכני נסיעות; בעקבות כך פנתה אליה הלשכה בבקשה לבטל את החוזה והיא נענתה לבקשתה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת שירביט הודיעה בתחילת השבוע ללשכת סוכני ביטוח כי בכוונתה לתקן את הסכם ההתקשרות ולמנוע אפשרות של מכירת פוליסות נסיעות לחו"ל על ידי סוכני נסיעות, וכי היא תאפשר שיווק על פי חוזר הלידים בלבד.

כפי שפורסם בגיליון האחרון של "ביטוח ופיננסים", למרות כניסתה לתוקף של הרפורמה של ביטוח נסיעות לחו"ל, האוסרת על סוכני הנסיעות למכור ביטוחים כאלה משום שאינם בעלי רישיון, התקבלו בלשכה פניות של סוכני ביטוח חברי הלשכה לפיהן חברת שירביט פרסמה חוזה התקשרות עם סוכני נסיעות. בעקבות מידע זה פנתה הלשכה לשירביט באמצעות היועץ המשפטי שלה עו"ד עדי בן אברהם, בבקשה לבטל את חוזה ההתקשרות וכאמור, בעקבות הפנייה, נענתה שירביט לבקשת הלשכה.

שלומי נחום | צילום: סיון פרג

נשיא לשכת סוכני ביטוח, סו"ב ליאור רוזנפלד, מסר: "ציבור המבוטחים בישראל חייב להיות מטופל על ידי סוכן ביטוח בעל רישיון אשר ישמור עליו, יתאים לו את הביטוח המתאים לצרכיו וילווה אותו בעת תביעה"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email