בעקבות תיקון חוזר השרברבים: מגדל נותנת עדיפות לשרברבים פרטיים בנזקי מים בדירה

במחקר שוק שביצעה החברה נמצא כי המבוטחים סבורים שאיכות העבודה והשירות של שרברב פרטי גבוהה יותר. נטע איכר, מנהלת תחום ביטוח כללי במגדל: "קיימת חשיבות רבה לקשר האישי בין הספק לבין הלקוח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מגדל השיקה בימים אלה תוכנית הרחבה חדשה לנזקי מים במסגרת פוליסת הדירה. זאת בעקבות כניסתו לתוקף בתחילת ספטמבר של תיקון חוזר השרברבים, המסדיר את תחום ההרחבה לסיכוני מים ונוזלים אחרים, שאותה רשאי המבוטח לרכוש בביטוח דירה.

במסגרת תוכנית זו, נותנת מגדל עדיפות ליכולת הבחירה של הלקוחות בשרברב פרטי, במקביל לאפשרות הלקוח לבחור בשרברב שבהסדר (מטעם חברת הביטוח). לדברי גורמים בחברה, התעריף במגדל עבור רכישת ההרחבה באמצעות שרברב פרטי הינו נמוך יותר בהשוואה לתעריפי השוק, ואף אטרקטיבי ביחס לתעריפי ההסדר הקיימים.

תוכנית ההרחבה גובשה בעקבות מחקר שוק מעמיק שערכה מגדל, בהשתתפות מאות מבוטחים, המחזיקים בהרחבה לנזקי מים במסגרת פוליסת הדירה של החברה.

במחקר ביקשה החברה לבדוק את עמדות המבוטחים ביחס לאיכות השירות הניתן על ידי שרברב פרטי או שרברב שבהסדר.

מהממצאים נמצא בצורה מובהקת כי המבוטחים מעדיפים להזמין שרברב פרטי בעת נזקי מים בדירה. בנוסף, נמצא כי על אף שלדעתם הטיפול הניתן על ידי השרברב הפרטי יקר יותר, הם מוכנים לשלם על איכות השירות והעבודה.


איכר. "התוכנית תסייע לסוכנים במינוף יכולות המכירה"

הקשר האישי חשוב

לדברי נטע איכר, מנהלת תחום ביטוח כללי במגדל: "בסוג זה של מתן שירותים מסתבר כי קיימת חשיבות רבה לקשר האישי בין הספק לבין הלקוח, באופן שמצמצם תלונות, טענות, ליקויים חוזרים וככלל חוויית שירות שלילית".

איכר הוסיפה ואמרה כי "תוכנית ההרחבה הייחודית שלנו לנזקי המים, תסייע לסוכנים במינוף יכולות המכירה שלהם ובהרחבת שיתוף הפעולה עם מגדל בתחום הדירות, כמו במגוון מוצרי הביטוח הכללי האחרים".

ליאור רביב, מנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה, מסר: "מגדל חותרת להבטיח כי מבוטחיה ייהנו מחוויית שירות חיובית בנזקי מים, תוך הגדלת ערכו של סוכן הביטוח ושל החברה במתן פתרון מיטבי גם לסוגיה ביטוחית זו. אנו משוכנעים כי השילוב של תעריף אטרקטיבי ושירות איכותי הוא השילוב הצרכני הטוב ביותר עבור הלקוחות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email