בפעם העשירית: טקס הסוכנים המצטיינים של מנורה

קבוצת מנורה מבטחים חגגה את האירוע השנתי בהשתתפות בכירי החברה ומאות הסוכנים שלה; לאירוע הגיע גם מ"מ נשיא הלשכה, סו"ב ליאור הורנצ'יק שהודה לראשי מנורה על שיתוף הפעולה עם הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת מנורה מבטחים חגגה בפעם העשירית את האירוע השנתי של סוכני הביטוח שלה – אירוע "זריקת מרץ". האירוע נערך בתיאטרון הקאמרי בתל אביב בהנחייתו של דרור גלוברמן ובנוכחות: ערן גריפל, יו"ר קבוצת מנורה מבטחים; ארי קלמן, מנכ"ל קבוצת מנורה מבטחים ויו"ר מנורה מבטחים ביטוח; יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח; גיא קריגר, מנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל; סו"ב ליאור הורנצ'יק, מ"מ נשיא לשכת סוכני ביטוח; חברי הנהלת מנורה מבטחים ביטוח ומאות מסוכני הקבוצה ובני/בנות זוגם.

יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח, בירך את הנוכחים וציין כי  "הקבוצה כולה גם בביטוח וגם בפנסיה תתמקד בהוספת ערך לסוכן בעבודתו מול הלקוחות בכל הרבדים, בתשתיות הטכנולוגיות, בתהליכים דיגיטליים, במוצרים חדשים, בשיפור תהליכי השירות והתפעול ובעיקר בידע המקצועי ומומחיות הסוכן מול לקוחותיו".

מצטייני מנורה | צילום: שאולי לנדנר

עמוס רוקח, משנה למנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח ומנהל אגף מכירות סוכנים אמר: "אנחנו כחברה מובילה מבדלים את עצמנו באיכות ובמקצועיות תוך הקניית ערך אמיתי ללקוח ולסוכן הביטוח. מוצר 'הפרפקט' הייחודי שלנו ומוצר הבריאות 'קרן אור טופ' הם דוגמאות מצוינות לכך".

שת"פ בין מנורה ללשכה

סו"ב ליאור הורנצ'יק, מ"מ נשיא לשכת סוכני ביטוח, הודה לראשי מנורה על שיתוף הפעולה של החברה עם הלשכה: "שיתוף הפעולה בא לידי ביטוי בכמה ערוצים – ההיענות שלכם לקבל נהגים עם שתי תביעות ברכב. מנורה הייתה הראשונה, הרבה לפני האחרות, לשלם עמלות היקף בין ה-7 ל-10 בחודש ואנו מקווים שתקדימו גם תשלום עמלות הנפרעים שמשולמות ב-15 בחודש, כי הסוכנים משלמים משכורות הרבה לפני ה-15. בנוסף, סוכני מנורה יכולים למכור ביטוחי רכב במחיר מסלול האון-ליין של החברה, ללא פגיעה בעמלה, תוך הבטחה שמנורה לא תפנה לאותם לקוחות".

עוד ציין הורנצ'יק, כי מנורה הייתה בין החברות הראשונות שנרתמה לסייע לטובת הקמפיין המוצלח של "דבר עם הסוכן שלי" שהשיקה הלשכה לפני כחודש.

לדברי מ"מ נשיא הלשכה, בין נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד ומנכ"ל מנורה מבטחים יהודה בן אסאייג, מתקיים ערוץ פתוח המאפשר פתרון בעיות ושיתוף פעולה פורה ומקצועי: "בעידן שבו יש גורמים שרוצים לייתר את סוכן הביטוח, חשוב לכולם להעצים את החברות שלא שכחו את ערוץ ההפצה העיקרי שלהם – סוכני וסוכנות הביטוח. היינו ונישאר במרכז הבמה", סיכם הורנצ'יק לקול תשואות הנוכחים.

במסגרת האירוע נבחרו סוכני הביטוח: רונן חכמון, אסף גבאי, גל פלד ודניאל ועוז פסטמן לסוכנים המצטיינים. המחוז שנבחר למחוז המצטיין: מחוז חיפה והצפון בניהולו של גדי בן חמו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email