בצל הרקטות: כ-75 סוכנים יצאו השבוע להפלגה באשדוד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

למרות המצב המתוח בדרום הארץ, הגיעו השבוע 75 סוכנים ובני זוגם להפלגה מיוחדת, שכללה הרצאות מקצועיות תחת הכותרת "לנווט את עצמך להצלחה", של סניף אשדוד/ אשקלון, בשיתוף סטארט שירותי דרך ואיתוראן. את פניהם של הסוכנים שהגיעו למרינה הכחולה באשדוד קיבלו אנייה מקושטת בבלונים לבנים וצוות במדים.

לפני השיט נהנו המשתתפים מכיבוד קל, וקורל דוידיאן מ"הכוכב הבא" הנעימה את זמנם בשירה. לאחר מכן, עלו המשתתפים לסיפון ויצאו להפלגה שארכה כשעה, ובה נאמה יו"ר סניף אשדוד/ אשקלון ג'ינה פלד ואחריה העניק שלמה אסבן, סקיפר ותיק ומנוסה, והבעלים של בית הספר לשיט "מלך הים", הרצאה בשם "להיות רב חובל", שבה שיתף את הקהל בסיפורי ים ונגע בכמה נקודות הקשורות לביטוח בים.

בתום ההפלגה הרצה מנהל תחום ביטוח באיתוראן שחר שרצקי על הפעילות המבצעית בחברה. ואולם כשהגיע תורם של מנכ"ל חברת סטארט מיקי קופל ושל המנטור להצלחה עסקית אבי גמבש, מנכ"ל START, בית הספר לעסקים בחסות הקריה האקדמית קריית אונו, לדבר, החלו יירוטים של רקטות שנורו מכיוון עזה וההרצאות בוטלו.

עם זאת, מציינת פלד כי "כ-70% מהמשתתפים קיבלו החלטה להישאר ולאכול ארוחת ערב. הם החליטו שלא ניתן להם להרוס את הפעילות. בתוכנית המקורית, לאחר ארוחת הערב תוכנן כי הזמרת תמשיך לשיר, אבל ויתרנו על החלק הזה מכיוון שהמצב הביטחוני חייב זאת. "אנשים שלחו לי מסרים שהיה מוצלח מאוד ושהארגון היה למופת. הם קראו לי לא להתייאש מהמצב. רוחם של אנשים לא נשברה, והם חיזקו אותי ואמרו שהם נשארים באירוע. לקח לנו זמן רב לתכנן את האירוע המיוחד הזה, ואני שמחה שהוא הצליח ושאנשים נהנו".

גם יו"ר מחוז השפלה אורי ששון ויו"ר סניף רחובות/ נס ציונה אודי הוד הגיעו להשתתף בשיט.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email