ברכת נשיא הלשכה לראש השנה תשפ"ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכנות וסוכנים יקרים,

בפתח השנה החדשה, ברצוני לאחל לכם תחילה בריאות מיטבית, שגשוג והצלחה עסקית, ולהודות לכם על התמיכה הרבה והרצון מכל הלב לסייע ככל שניתן בתקופה מיוחדת זו.

השנה האחרונה הייתה מאתגרת ושונה ונראה כי גם השנה הקרובה תביא איתה התמודדות עם חיים לצד המגיפה ומציאת דרכים חדשות ויצירתיות לקדם ולנהל את פעילות הלשכה על הצד הטוב ביותר.

בחודשים האחרונים, כחלק מפעילותינו לשיפור מעמד הסוכן ופרנסתו, הקמנו קרן סיוע לסוכני ביטוח שנפגעו מן המגפה, על מנת לחלץ ולעזור לסוכנות ולסוכני ביטוח לצלוח את התקופה המאתגרת הנוכחית. פעלנו להקמת פרויקט התנדבותי לסייע יחד עם עמותת ״נולדת לנצח״ לחולי סרטן.

סו"ב יוסי אנגלמן | צילום: באדיבות המצולם

במהלך מבצע 'שומר החומות' פעלנו לסייע במכלול ההיבטים הביטוחיים ביחס לנזקי המלחמה שנגרמו לציבור המבוטחים וכאשר החלו השריפות בהרי ירושלים, הקמנו חדר מבצעים מיוחד כדי לסייע לכל פנייה ושאלה בעניין.

אנו ממשיכים לפעול רבות לחזק את קשריה של הלשכה לטובת קידום מעמדו של סוכן הביטוח במשרדי הממשלה והכנסת, וכך גם פעלנו בעניין הסרת היטל המס אשר היה אמור להיות מושת על הרפואה הפרטית במסגרת הצעת חוק ההסדרים.

חידוש הקשר עם הרשות

אנו פועלים ללא לאות על מנת להסדיר יחד עם רשות שוק ההון את מתווה הסוכן "האובייקטיבי" והכל מתוך מטרה ששמנו לנגד עינינו להבטיח את פרנסת הסוכן ומעמדו. בשלב זה הנושא לא יעלה בחוק ההסדרים שכן טרם הסתיימו הדיונים בנושא.

בהמשך לפעילות הלשכה, חידשנו את קשרינו עם רשות שוק ההון, זאת לאחר נתק ממושך, וחזרנו לקיים פגישות שוטפות לצורך לקידום מעמדו של סוכן הביטוח ומתן מענה לטיוטות הרגולציה השונות אותן מבקשת הרשות להטיל על ציבור הסוכנים.

במבט אל תוך הארגון, גייסנו את עו"ד בשמת כרמון, כמנכ"לית לשכה חדשה אשר תוביל את הלשכה בימים אלו לטובת ציבור חברות וחברי הלשכה. בהזדמנות זו אני רוצה לאחל לה בהצלחה רבה.

אנו שוקדים, בכפוף למגבלות, על הכנת כנס אילת בחודש אוקטובר הקרוב, ואף מסדירים את סוגיית דמי החבר של העמותה לטובת המשך פעילותה לטובת חבריה. במקביל לכל אלו אנו רואים ערך בעתיד הכלכלי של ילדי ישראל, ומשכך אנו פועלים לקדם את פרויקט החינוך הפיננסי בבתי הספר יחד עם סוכני הביטוח ובעידוד משרדי הממשלה (משרד החינוך, משרד הכלכלה ומרכז השלטון המקומי).

גם השנה נמשיך לקדם את פעילות הלשכה ולבסס אותה כגורם משמעותי ואפקטיבי בעולם הביטוחי וניתן יד לצרכים היום יומיים של הסוכנים.

שתהיה לכולנו שנה טובה ומתוקה.
נשיא הלשכה בפועל,
סו״ב יוסי אנגלמן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email