ברקת ממנה שלושה סגנים בכירים חדשים ברשות

הממונה על רשות שוק ההון: "יסייעו לרשות שוק ההון בהובלת רפורמות שיטיבו עם ציבור החוסכים והמבוטחים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון ד"ר משה ברקת הודיע על שורת מינויים של סגנים בכירים ברשות; אוהד מעודי מונה לסגן בכיר האחראי על תחומי ביטוח כללי – רכוש וחבויות וכן על תחומי מטה, יואב יונש מונה לסגן בכיר האחראי על תחומי ביטוח בריאות וסיעוד, ואלי טובול מונה לסגן בכיר האחראי על תחום נותני שירותים פיננסיים. השלושה מונו לאחר הליך מכרזי של נציבות שירות המדינה ומאיישים תקנים קיימים ברשות.

ברקת: "מדובר בשורת מינויים של משרתי ציבור מסורים שלשמחתי הינם משורות עובדי רשות שוק ההון. אני סבור כי ניסיונם העשיר בשירות המדינה, והמקצועיות המלווה אותם ללא דופי יסייעו לרשות שוק ההון בהובלת רפורמות שיטיבו עם ציבור החוסכים והמבוטחים".

משה ברקת | צילום: באדיבות הלשכה

מעודי (41) כיהן בעבר כמנהל מחלקת ביטוח רכוש, ובתפקידו האחרון שימש כיועץ בכיר לממונה על שוק ההון. הוא מחזיק בתואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון ובתואר שני במשפטים לכלכלנים מאוניברסיטת בר אילן. ב-12 השנים ברשות שוק ההון הוביל מעודי מהלכים רבים ומשמעותיים שהובילו לפתיחת התחרות ושיפור השירות לציבור וביניהם: הקמת אתר "הר הביטוח", כתיבת פוליסה תקנית לביטוח דירה וביטוח רכב רכוש, הגבלת עמלות הבנקים בביטוח דירה אגב משכנתא והפחתת תעריפי ביטוח דירה בתחום זה ב-50%.

הסדרת ענף הביטוח

יונש (38), שבתפקידו האחרון ניהל את מחלקת ביטוח בריאות ברשות שוק ההון, הינו בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. יונש עובד ברשות שוק ההון כ-12 שנים במהלכן עסק בתחומי הבריאות והסיעוד. לאורך השנים היה מעורב בפרויקטים צרכניים רבים וביניהם: הרפורמה בביטוחי בריאות שיצאה לדרך בשנת 2016 שמטרתה הייתה להגביר את התחרות בתחום על ידי פישוט מוצרי הביטוח והעצמת כוחו של המבוטח. בנוסף, לאחרונה פורסמו תחת אחריותו הנחיות המסדירות לראשונה את תחום ביטוח תאונות אישיות, זאת במטרה לשפר את אופן מכירת המוצר ולהפוך את תנאי הפוליסה להוגנים ורחבים יותר לציבור המבוטחים.

טובול (47), שבתפקידו האחרון ניהל את מחלקת טכנולוגיות מידע ברשות שוק ההון, הינו בעל תואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במשפטים לכלכלנים מאוניברסיטת בר אילן. ב-15 שנותיו ברשות שוק ההון ניהל את מחלקת ביקורת ואכיפת איסור הלבנת ההון ונותני שירותי מטבע ואת מחלקת הביקורת על הגופים המוסדיים וכן את מחלקת טכנולוגיות מידע. טובול הוביל מספר פרויקטים משמעותיים, ביניהם גיבוש ויישום מדיניות הענישה של אגף שוק ההון, כתיבת החזון הדיגיטלי של הרשות, ריכוז היבטי הפיקוח והביקורת הטכנולוגיים במספר פרויקטי ליבה של הרשות דוגמת הקמת המסלקה הפנסיונית ורישוי חברות ביטוח דיגיטליות חדשות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email