ברק סורני מונה למנכ"ל בית ההשקעות פסגות

לאחר שבחנה גם מועמדים חיצוניים, פסגות העדיפה מינוי מבפנים לתפקיד. סורני יחליף את חגי בדש, שהודיע על פרישתו לפני מספר חודשים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

דירקטוריון פסגות אישר את מינויו של ברק סורני (46) לתפקיד מנכ"ל בית ההשקעות, במקומו של חגי בדש שהודיע על פרישתו לפני מספר חודשים. סורני יחליף את בדש בסוף השנה.
סורני משמש היום כמנכ"ל פסגות ניירות ערך, חבר הבורסה של פסגות ויו"ר ועדת האשראי שלו. הוא מכהן גם כדירקטור בבורסה לניירות ערך בתל אביב.
סורני הוא בעל תואר "מוסמך" ותואר "בוגר" בהצטיינות במנהל עסקים ובכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. הוא ביצע תפקידים רבים ומגוונים בתחום הפיננסי והפנסיוני ב־22 שנותיו בתעשייה זאת, מתוכן כ־5.8 שנים בפסגות. בפסגות העדיפו לבסוף מינוי מבפנים, לאחר שנבחנו מספר מועמדים גם מחוץ לבית ההשקעות.

ברק סורני

ד"ר אהוד שפירא, יו"ר דירקטוריון פסגות, אמר כי "מינוי ברק סורני כמנכ"ל פסגות הינו ביטוי לאמון הבעלים והדירקטוריון במנהלים של החברה. זה המינוי השני של מנכ"ל מתוך בית ההשקעות והוכחה להמשכיות ולמקצוענות של החברה ומנהליה". לדברי שפירא, "ברק הוא בעל ניסיון עשיר ומגוון בתחום הפנסיוני והפיננסי והוביל בשנים האחרונות את חברת פסגות ני"ע להישגים מרשימים. ניסיונו הרב הן בתחום ניהול ההשקעות והחיסכון הפנסיוני והן בניהולה של חברה גדולה הביאו את הדירקטוריון למנות אותו לתפקיד מנכ"ל בית ההשקעות. ברק הוא בעל היכרות עמוקה עם שוק ההון, פעיליו, והרגולטורים הרלוונטיים אליו. אני בטוח כי יבצע את תפקידו במקצועיות ובאחריות, עבור לקוחותינו".

סביבה פיננסית מאתגרת

"בהזדמנות זו", הוסיף שפירא, "אני רוצה להודות שוב בשמי ובשם הדירקטוריון לחגי בדש שמסיים את תפקידו. חגי ניהל את בית ההשקעות בארבע וחצי השנים האחרונות בהצטיינות ויחד עם המנהלים והעובדים בפסגות הוביל את החברה לתוצאות שיא, וזאת בסביבה כלכלית, פיננסית ורגולטורית מאתגרת. אני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו ובטוח שכך יהיה".
פסגות, שבשליטת קרן אייפקס, הוא בית ההשקעות הגדול בישראל ומנהל כיום כ־190 מיליארד שקלים עבור למעלה ממיליון לקוחות. פסגות מנהל פעילות גמל ופנסיה בהיקף של כ־71 מיליארד שקל; חברת התיקים מנהלת כ־65 מיליארד שקלים, חברת הקרנות כ־27 מיליארד שקלים וחברת תעודות הסל כ־8 מיליארד שקלים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email