השבוע באילת: שרים, חברי כנסת ובכירי ענף הביטוח ישתתפו בכנס הפנסיוני של הלשכה

1,800 איש צפויים להשתתף בכנס, ביניהם: שר האוצר משה כחלון, שרת המשפטים איילת שקד, יו"ר ועדת הכספים משה גפני, יו"ר רשות שוק ההון ד"ר משה ברקת ויו"ר איגוד חברות הביטוח יאיר המבורגר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

1,800 איש, שרים, חברי כנסת ובכירי ענף הביטוח ישתתפו בשבוע הבא (11-14 במרץ) בכנס הפנסיוני של לשכת סוכני ביטוח שיתקיים במלון רויאל ביץ’ באילת.

ביום שני בערב יתקיים אירוע הפתיחה החגיגי של הכנס, בהנחייתו של העיתונאי שרון גל, באולם הפביליון של מלון הרודס, ובו יישאו דברים נשיא לשכת סוכני ביטוח סו”ב ליאור רוזנפלד, שרת המשפטים איילת שקד, הממונה על שוק ההון, הביטוח וחיסכון ד"ר משה ברקת, ראש עיריית ירושלים לשעבר ניר ברקת, ח"כ איציק שמולי (מפלגת העבודה), יו”ר איגוד חברות הביטוח יאיר המבורגר ונשיאת לשכת רו”ח איריס שטרק.

במושב הבוקר של יום שלישי יתארח יו"ר לשכת יועצי המס ירון גינדי, תא”ל במיל’ מופיד גאנם, קצין לוגיסטיקה לשעבר וסמנכ”ל משרד המשפטים בהווה, ירצה על התעשייה הביטחונית ותרומתה לכור ההיתוך הישראלי; נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד יתארח בראיון אחד על אחד עם שרון גל.

עמיר טל, מנכ”ל המסלקה הפנסיונית, ידבר על ניוד בין קופות, פרופ’ זיו רייך, דיקאן ביה”ס לביטוח במכללה האקדמית נתניה ירצה על שערוך נכסים לא סחירים.

בסימן מקצוענות ונשמה. לוגו הכנס הפנסיוני ה-40 | צילום ועיצוב: לשכת סוכני ביטוח

בסימן הבחירות הקרבות

עמית סגל, הפרשן הפוליטי של חדשות 12 יקיים סדרת ראיונות אחד על אחד עם נציגי המפלגות ערב בחירות 2019: יו"ר ועדת הכספים הרב ח"כ משה גפני (דגל התורה), יו"ר הקואליציה דודי אמסלם (הליכוד), ח"כ מיכל רוזין (מרצ), סגן נשיא אינטל לשעבר דדי פרלמוטר (גשר) ומנכ"ל הבורסה ליהלומים לשעבר אלי אבידר (ישראל ביתנו).

איש העסקים והיזם שי אראל, מי שזכה בהישרדות, ידבר על איך לנצח משברים. מושב הצהריים ייוחד לסדנאות מעשיות אותן יעבירו חברי הוועדה הפנסיונית בלשכה בנושאים: סעיף 21 וגילוי נאות, חוזר השירות ואמנת שירות וחוזר הצירוף וניהול פגישה. שני מושבי הצהריים ייוחדו לסדנאות בנושאים אלו, וילוו אותן עורכי הדין ליאור קן-דרור וניצן הראל, יועצים משפטיים למחוזות הצפון, השפלה והדרום בלשכה.

בערב יתקיים המופע המרכזי ובמרכזו הופעה של מאיה בוסקילה עם הפרויקט של רביבו. במהלך הערב גם יחולקו פרסים לזוכי חידון הלשכה.

מושב הבוקר של יום רביעי ייפתח בהרצאתו של סו”ב אודי אביטל, יו”ר הוועדה הפיננסית בלשכה, על הסדרים פנסיוניים למשרתי הקבע; חברי הכנסת יעקב אשר (יהדות התורה), איציק שמולי (העבודה) ועודד פורר (ישראל ביתנו) ישאו דברים; תא”ל במיל’ אבי בניהו, דובר צה”ל לשעבר, ישא הרצאה בנושא אתגרי הביטחון במזרח תיכון הפכפך.

בצהריים יישא דברים שר האוצר משה כחלון, כמו כן, יערכו הרצאות של שר הפנים לשעבר גדעון סער (הליכוד), יו"ר רשות החשמל לשעבר אורית הכהן פרקש (כחול לבן) ואלוף משנה (במיל') מתן כהנא (הימין החדש).

פאנל הסכם לרבים

בנוסף, יערך פאנל בנושא ביטוח הסכם לרבים והשלכות עתידיות על שוק הפנסיה בהנחיית עורך ynet כלכלה אלי רוזנברג ובהשתתפות: מנכ"ל הלמן אלדובי קופות גמל ופנסיה איתי ברדה, מנכ"ל מיטב דש גמל ופנסיה טדי לין, סמנכ"ל קרן הפנסיה אלטשולר שחם ענת כנפו תבור, וסמנכ"ל פסגות גמל ופנסיה אייל סיאני.

סוכני הביטוח וחברי הוועדה הפנסיונית שחר שמאי ואלון דור ידברו על תמחור הטיפול במעסיקים ומודל ההשקעה בפנסיה.

יתקיים פאנל בנושא מוצרים אלטרנטיביים אותו ינחה העיתונאי רועי ויינברגר, העורך הראשי של עדיף תקשורת. בפאנל ישתתפו מנכ”לי חברות ההשקעות טריא – יאיר בן דויד, אינטגו – אילן בויקו, בלנדר – ד”ר גל אביב, וולסטון נדל”ן – עו”ד גיא קרן, וגם סו”ב אודי אביטל, יו”ר הוועדה הפיננסית. כמו כן, ייחשפו תוצאות סקר שביעות הרצון של הסוכנים הפנסיוניים מחברות הביטוח ובתי ההשקעות.

המופע המרכזי יארח את הזמר הלאומי, זוכה פרס ישראל, יהורם גאון.

יום חמישי, יום נעילת הכנס, ייפתח בהרצאה של סו”ב רון קשת על הסוכן כמותג; עו”ד אורלי ג’רבי, שותפה בכירה בפירמת עוה”ד הרצוג פוקס נאמן, תדבר על תיקון 16 והשכר בהסדר פנסיית חובה; אייל גורן, מנכ”ל פסגות קרנות נאמנות, יספר על הפסיכולוגיה של משקיעים. עו"ד ג'ון גבע, יועץ משפטי לחברי הלשכה במחוזות ת"א, ירושלים והשרון, ידבר על אחריות המעסיק והסוכן כאשר העובד דורש מוצר פנסיוני ללא אובדן כושר עבודה.

עו”ד עדי בן אברהם יאיר את עיני הסוכנים על אחריותו המקצועית של הסוכן הפנסיוני לאור הפסיקה; רו”ח רונית כהן, מנהלת תחום בכירה קופות גמל ברשות המסים, תסיים את החלק המקצועי של הכנס עם הרצאתה על תיקון 190.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email