בשל הגבלות הקורונה המתחדשות: הלשכה מודיעה על שינויים בתוכנית הכנסים

עקב העלייה בתחלואת הקורונה החליטה הנהלת הלשכה על שינוי פורמט כנסי הלשכה • הכנס באילת המתוכנן לסוף אוקטובר – יתקיים במתכונת רגילה, נכון לעכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הנהלת לשכת סוכני הביטוח החליטה על שינוי תוכנית הכנסים הפרונטליים המתוכננים במחוזות, וזאת לאור נתוני התחלואה הגבוהים כתוצאה מהתפשטות מחודשת של נגיף הקורונה.
כנס המחוזות המרכזי שתוכנן יפוצל ל־6 כנסים קטנים יותר, לכל מחוז בנפרד. "הכנסים במחוזות להרמת כוסית לקראת ראש השנה יתקיימו בפורומים קטנים, בשלוחות BDO, שקיימות בכל מחוז וזאת בהתאם להסכמים בין BDO ללשכת סוכני הביטוח", אומרים בלשכה.

בלשכה תוכנן לקיים את כנס הפיננסים השנתי בתחילת אוקטובר, לאחר שנדחה מיולי 2021 בעקבות דו"ח ועדת הבדיקה החיצונית. כרגע, יש ספק רב שהוא יתקיים במתכונת פרונטלית.

בשל העלייה בתחלואה – כנסי המחוזות יתקיימו בנפרד ועם אפשרות לצפיה בזום | צילום: Shutterstock

"זו תוצאה מתבקשת של המצב שנוצר לדאבוננו, עקב נתוני הנדבקים וההגבלות שהולכות ומתרחבות", מסר נשיא הלשכה בפועל סו"ב יוסי אנגלמן, והוסיף: "לגבי כנס הפיננסים – עדיין לא ידוע אם ואיך יתקיים; אנחנו בתהליך יישום טיוטת דו"ח המבקר החיצוני, שנושא הכנסים היה במרכז הביקורת שלו, ובמקביל עובדים על נהלים מסודרים בליווי המבקר רו"ח קובי נבון, עמו עובדת מנכ"לית הלשכה עו"ד בשמת כרמון, ישירות".

בנוגע לכנס הארצי באילת, אומרים בלשכה, בחודש אוקטובר, החל מה־ 25.10 יתקיים כנס באילת, הפעם הוא יהיה מאוחד. הכנס הזה יהיה שונה כי הוא גדול יותר. מוזמנים כל חברי הלשכה, גם מהתחום הפנסיוני וגם האלמנטרי.
הכנס יערך במגבלות הקורונה – אם יגבילו לכמות משתתפים ימצאו אלטרנטיבות, אבל הכנס יתקיים. "מכינים כנס מושקע מאוד ויש למה לצפות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email