בשל משבר נגיף הקורונה: "כנס המשולש" של לשכת סוכני ביטוח נדחה

בתום ישיבת הוועד המנהל של הלשכה הוחלט לדחות את כנס ביטוח חיים-פנסיה-פיננסים שאמור היה להתקיים בין ה-15 ל-19 במארס באילת; נשיא הלשכה: "לשכת סוכני ביטוח קשובה לציבור הסוכנים ובריאותם עומדת לפני כל שיקול אחר"; הלשכה תודיע על מועד חדש
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

 בתום ישיבת ועד מנהל של לשכת סוכני ביטוח הוחלט פה אחד לדחות את ועידת ביטוח החיים, הפנסיה והפיננסים המסורתית של הלשכה, אשר מתקיימת מדי שנה באילת במשך כשבוע, אליה מגיעים כ-2000 סוכנים ובכירי המשק, חברות ביטוח ואישי ציבור רבים. בפתח הישיבה אמר נשיא לשכת סוכני הביטוח, סו"ב ליאור רוזנפלד כי: "לשכת סוכני היטוח קשובה לציבור הסוכנים ובריאותם עומדת לפני כל שיקול אחר".

אחריו ציין מ״מ הנשיא סו"ב ליאור הורנצ'יק כי: ״מדובר בהחלטה שניתנה בשיקול דעת כבד ולאחר שקלול ההשלכות הרבות, תוך שמירה על קשר רציף עם גורמי הממשל, ארגון הכנס, היועצים והוועד המנהל. כאדם מאמין אני בטוח שהכל לטובה והתקבלה ההחלטה הנכונה ביותר. בריאות הציבור בראש סדר העדיפויות שלנו כמנהיגים״.

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד. הלשכה תודיע על מועד חלופי | צילום: באדיבות הלשכה

בלשכת סוכני ביטוח מציינים כי משבר הקורונה מאלץ את הלשכה לדחות את הכנס הקרוב שתוכנן להתקיים בנושא ביטוחי החיים, הפנסיה והפיננסים וכונה בשם "הכנס המשולש". הכנס אמור היה להתקיים בין התאריכים 15 עד ל-19 במארס באילת. בלשכה יודיעו על מועד חלופי על קיום הכנס.

בפנייה לסוכנים וסוכנות הביטוח, ציינו נשיא הלשכה וסו"ב קובי ורדי, העומד בראש הוועדה האחראית על הכנס: "חברות יקרות וחברים יקרים לנו מאוד, בעקבות החלטות והנחיות משרד רה״מ ומשרד הבריאות, בנוגע להרחבת ההיערכות בעניין ההתמודדות עם נגיף הקורונה, לרבות בדבר ביטול אירועים המוניים, הכוללים איסור בהשתתפות בהתכנסויות של מעל 100 איש לאנשים שחזרו מכל יעד בחו״ל".

עוד נכתב בהודעה כי "לאור האווירה הלאומית בכלל והענפית בפרט, החלטנו בצער רב, בלב כבד ובסולידריות, כי נכון לקבל את צו השעה ולדחות את כנס המשולש שנקבע החל מיום ראשון 15 במארס ועד 19 במארס.

"חשוב לנו שתדעו שעד לרגע כתיבת הודעה זו, האמנו בכל ליבנו שנוכל לעמוד בסחף, אך מהרגע שהגזירות התרחבו ואיתן ההשלכות, מצאנו כי נכון להתכופף על מנת לתת לגל הגבוה לעבור אותנו. אנו מדגישים כי מדובר בדחיית כנס המשולש ולא בביטולו ואנו נעדכן על המועד החדש ברגע שיתאפשר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email