בשנה האחרונה נרשמה מגמת עלייה במספר הנרשמים למכללה

בחודש אוגוסט צפוי לעלות אתר חדש למכללה לפיננסים וביטוח. כנס האלמנטר באילת יתקיים ב־23 באוקטובר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"בקרוב אנו צפויים להרחיב את מיזם הפרישה שאנו מנהלים במרכז הארץ גם לצפון. אני בטוח כי הצלחת הפרויקט במרכז הארץ תבוא לידי ביטוי גם בחלקה הצפוני ותאפשר לציבור רחב אף יותר של מבוטחים לתכנן את פרישתם לגמלאות באופן אחראי ויעיל יותר", אמר סו"ב אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח, בפתח ישיבת המועצה הארצית של הלשכה ביום חמישי שעבר. בדבריו הודה אברמוביץ לסו"ב שוש כהן-גנון על כנס הנשים שאירגנה והוסיף כי המיזמים הסניורים והבינדורי, אשר מחברים בין סוכנים ותיקים וצעירים, יתרחבו לסניפי הצפון.

לצד חשיפת חברי ועדת הבחירות לנשיאות הלשכה ואישורם ברוב קולות, בכירי הלשכה שיתפו את חברי המועצה ביוזמות וההישגים האחרונים. רענן שמחי, מנכ"ל הלשכה, שיתף את חברי המועצה בשינויים הדיגיטליים האחרונים שנכנסו לפעילות. "אני שמח לבשר כי הטמעת מערכת פריזה לניהול המכללה הסתיימה, ואנו בעיצומו של תהליך לסיום גיבושו של האתר החדש של המכללה לפיננסים וביטוח שיעלה לאוויר בתחילת חודש אוגוסט", אמר שמחי והוסיף כי במכללה כבר רואים את ההשפעה החיובית בעקבות ההכרה בה כמוסד לימודים רשמי. "אנו כבר רואים מגמת עלייה בשיעורי הרישום למכללה, בעיקר מצד חיילים משוחררים. הרחבת פעילות המכללה היא חסרת תקדים, לשם ההמחשה, בשנת 2016 המכללה כללה 23 קורסים ו-715 סטודנטים, בעוד שבשנת 2017 המכללה כוללת 31 קורסים ו-818 תלמידים".

זיו. "הכנס יעסוק בפוליסת הבריאות האחידה"

עלייה במספר חברי הלשכה

"בעקבות פעילות נרחבת ומקצועית של חברי הוועדה, הצלחנו להסב את תשומת לבם של בכירי משרד התחבורה לבעיית הליסינג והם השתכנעו בחומרת הבעיה וביקשו מאתנו לקבל פרטים נוספים", אמר סו"ב אריאל מונין, יו"ר הוועדה לביטוח כללי. "בין יתר פעיליותיה, הוועדה לביטוח אלמנטרי פועלת להעלות לאינטרנט סיכום נרחב ומפורט של כל החוזרים אשר התקבלו עד כה מהפיקוח בתחום. הפירוט שיפורסם יונגש מזווית עסקית בשילוב טיפים לסוכנים". כמו כן, כנס האלמנטר הבא ייערך ב-23 באוקטובר".

סו"ב שוש כהן-גנון, סגנית נשיא הלשכה, התייחסה בדבריה לעלייה במספר חברי הלשכה החדשים במהלך כהונתו של אברמוביץ כנשיא. "עד לפני שש שנים, היו הרבה יותר סוכני ביטוח פעילים במשק לעומת היום, ובכל זאת לשכת סוכני ביטוח הצליחה לגייס יותר סוכנים מאשר בעבר", אמרה כהן-גנון והוסיפה כי "כיום הלשכה מונה 4,458 חברי לשכה, מתוכם 750 סוכנות. את הקדנציה הקודמת סיימנו עם 4,007 סוכנים חברי לשכה ועם 500 סוכנות ביטוח".

סו"ב יואל זיו, יו"ר הוועדה לביטוח בריאות וסיעוד, התייחס לכנס הבריאות המתקרב שייערך ב-3 ביולי. בכנס ישתתפו חברי כנסת בכירים, בינהם גם שר הבריאות, יעקב ליצמן, ובמהלכו  יחשפו תוצאות סקר שביעות רצון סוכני הביטוח ותושק תכנית חדשה מתחום ביטוחי הבריאות לטובת הציבור הרחב. "הכנס יעסוק בפוליסת הבריאות האחידה, צמצום שירותי הבריאות הניתנים על ידי קופות החולים וכיצד חברות הביטוח מתמודדות עם השינויים בענף", פירט זיו.

סו"ב יובל ארנון, יו"ר הוועדה לביטוח פנסיוני בישר כי הכיסוי החדש לאובדן כושר עבודה צפוי להתפרסם בקרוב. "מדובר במוצר ביטוחי טוב יותר מהקיים כיום. הוועדה לביטוח פנסיוני השקיעה מאמצים רבים מול רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון, ובזכות כך הצלחנו להביא ליישום של פרטים רבים ממה שביקשו".

לסיום המליץ סו"ב ראובן רפ, יו"ר הוועדה הטכנולוגית, לחברי הלשכה להצטרף למערכת החדשה smart b, שמאפשרת לראות פירוט הכנסות בכל רגע נתון בעלות של תשעה שקלים בחודש.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email