בתוך שבועיים: מאות סוכני ביטוח הצטרפו למרקטפרו

מעדויות של סוכנים שכבר החלו להשתמש במערכת עולה שביעות רצון גבוהה, הן מקלות השימוש בה והן מהיעילות שהיא מאפשרת בהגעה ללקוחות הקצה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שבועיים בלבד עברו מאז הושקה מערכת המרקטפרו בכנס האלמנטר באילת, ויותר מ־300 סוכני ביטוח כבר הצטרפו והחלו לבצע את ההתאמות, המחשבתיות והתפעוליות, להשתמש בפלטפורמה הדיגיטלית להפצת מוצרים ושירותים, ובמקביל להפוך מסוכנים המוכרים מוצרים המיועדים להעניק פיצוי בקרות מקרה ביטוח לסוכנים המוכרים מוצרים שגם יסייעו במניעת המקרה.

עבור מרבית סוכני הביטוח לא מדובר בשינוי בתחומי העיסוק, כיוון שחלק גדול מהמוצרים והשירותים המשווקים באמצעות המרקטפרו עוסקים בתחומים בהם מתמחים הסוכנים, כלומר בהגנות לרכב, לדירה וכדומה, וכן במוצרים שיעזרו בשיפור איכות החיים של הלקוח.

על מנת להקל על השינוי, ייערכו בימים הקרובים סדנאות הדרכה על כל אחד מהמוצרים והשירות המשווקים דרך הפלטפורמה הדיגיטלית. זאת במקביל לערכת שיווק ייעודית שתעזור לסוכנים להגיע ללקוחותיהם בדרכים קלות ומגוונות.

יותר מ-300 סוכנים כבר הצטרפו | צילום: Fotolia

 

מעדויות של סוכנים שכבר החלו להשתמש במערכת עולה שביעות רצון גבוהה, הן מקלות השימוש בה והן מהיעילות שהיא מאפשרת בהגעה ללקוחות הקצה, מאחר וכל סוכן שיחתום על הסכם להפצת מוצר או שירות, יכול לשלוח לכל לקוחותיו קישור, תחת השם שלו, והם יכולים בתורם לרכוש את המוצר בהנחה מיוחדת הניתנת רק דרך המרקטפרו.

לאחרונה הצטרפה למרקטפרו חברת medix at home מעניקה שירותי הדמיה – צילומי רנטגן ובדיקות אולטרה-סאונד מתקדמים, עד הלקוח, בין אם בביתו או בכל מקום אחר שיבחר.

בחברה מתחייבים כי בתוך 24 שעות מרגע הקריאה, יגיע טכנאי עד בית הלקוח כדי לערוך את ההדמיה, בלי לנייד ולטלטל את החולה. התוצאות מועברות באמצעות מכשור מתקדם לרדיולוג מומחה המפענח אותן, בדיוק כפי שנעשה בקופות החולים, במהירות רבה ותחת פיקוח ואישור של משרד הבריאות.

מבוטחים שירכשו את השירות באמצעות סוכן ביטוח שהצטרף למרקטפרו, יזכו להנחה בלעדית, כאשר עצם ההחזקה בביטוח בריאות פרטי תזכה את המבוטח בהשתתפות של חברת הביטוח בהיקף שנע בין 50% ל־80% מהעלות. בנוסף, סוכן הביטוח שימכור את השירות דרך המרקטפרו יזכה לעמלה בגין כל מכירה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email