"בתקופה קצרה שינינו לטובה את הנראות הציבורית של סוכן הביטוח בתקשורת"

כך לדברי נשיא הלשכה בכנס שנערך באילת; על השת"פ בין הלשכה לאיגוד המתכננים הפיננסים אמר: "אני רואה חשיבות בעבודה משותפת. הלקוח צריך לקבל פתרון במשרד אחד"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"אנחנו בונים לובי פוליטי חדש שיכלול חברי כנסת ושרים, שתומכים בנו לא בגלל שהם חוששים מכוחנו כמו במקרה ועד עובדי הרכבת, אלא בשל חשיבותנו לציבור. אחד ההישגים הגדולים של הקדנציה שלי עד כה הוא שינוי סדר היום הציבורי והנראות של סוכן הביטוח בציבור ובתקשורת. המודעות לחשיבות איש המקצוע גדלה והלקוחות יודעים שעדיף להם לפנות לאיש מקצוע ולא לשני כהן מהפרסומת של ביטוח ישיר“. כך אמר נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד בכנס איגוד המתכננים הפיננסיים השנתי המתקיים באילת.

רוזנפלד בכנס הפנסיוני 2019 | צילום: באדיבות הלשכה

נשיא הלשכה הדגיש כי הוא רואה חשיבות לשיתוף פעולה משמעותי בין לשכת סוכני ביטוח לאיגוד המתכננים הפיננסיים: "הלקוח צריך לקבל פתרון אחד במשרד אחד בביטוח, בפנסיה ובתכנון הפיננסי. שיתוף הפעולה החשוב ביותר של המתכנן הפיננסי הוא עם סוכן הביטוח. אני קורא לכל המתכננים הפיננסיים ללמוד במכללה של הלשכה את תחום הביטוח“, אמר והוסיף כי: ”החשיבות שהלשכה רואה במקצוע המתכנן הפיננסי יצא מהכוח אל הפועל עם השקת הוועדה הפיננסית בלשכה. סוכן הביטוח והמתכנן הפיננסי יכול ללוות את המבוטח עוד לפני שחרורו מהצבא. אנו עובדים על הצעת חוק בה החיילים המשרתים יחלו לחסוך לפנסיה החל מהשנה השלישית לשירות. כלומר, במידה שהחוק יתקבל, טווח הגילאים שיצרוך הכוונה ביטוחית יגדל“.

רוזנפלד התייחס לביטול סעיף 19א' ואמר: ”אנחנו עומדים לבטל את סעיף 19א‘ בשיתוף עם רשות שוק ההון. כלומר, ניתן יהיה לקבל תגמול גם מהגוף המוסדי וגם מהלקוח. לכן אני חוזר על קריאתי – תהיו גם סוכני ביטוח“.

את הכנס פתח יו“ר האיגוד ברק אצילי. אצילי אמר כי ההנהלה הצליחה לייצב את הארגון בשנה האחרונה ועתה, לאחר שהסתיימו מאמצי האיחוד, הם מתכוונים להסתער קדימה ולהגדיל את כמות המתכננים הפיננסיים ב־40% . לדבריו, ההסמכה המקומית של המתכננים היא כיום הסמכה גלובלית. כלומר, אין הבדל בין המתכננים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email