גאווה ישראלית בכנס ה־MDRT העולמי באורלנדו

17 סוכנים ישראלים היו חלק מהמשלחת הישראלית בכנס באורלנדו - אלון אבן-חן: "הביקוש היה כה רב שחודש מפתיחת ההרשמה כבר לא היה אפשר יותר להירשם"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אחד משיאי הכנס השנתי של ארגון MDRT העולמי עבור המשלחת הישראלית, היה כשסו"ב יוסי אנגלמן הניף בהתרגשות ובגאווה את דגל ישראל מול 13,500 סוכני הביטוח המצליחים והמקצועיים ביותר בעולם.

המשלחת הישראלית בראשות סו"ב אלון אבן-חן, יו"ר MDRT ישראל, מנתה 17 סוכנים. לדברי אבן-חן, "הביקוש היה כה רב שחודש מפתיחת ההרשמה כבר לא היה אפשר יותר להירשם".

לדבריו, האנרגיות, ההרצאות המקצועיות והמפגש החברתי, שכלל החלפת דעות מקצועיות ואחרות בין משתתפים מכל העולם, השאירו חותם עמוק בלב המשתתפים.

"היום השני לכנס החל בקוסם שמאמין שבעולם העסקים יש המון מהמשותף עם עולם הקסמים", מספרת סו"ב אורית מסחרי סגל, חברת המשלחת הישראלית. "הוא השתמש בהרצאתו בקסמים כמטאפורה והצליח להוכיח לכל באי האולם כי קסם זו בעיה שאנחנו לא מצליחים לפתור, כי כולנו מסתכלים אך ורק בחיפוש הפתרון הנקודתי ומתרכזים באיך הוא ביצע את הקסם, כאשר הפתרון היה מול העיניים כל הזמן – פשוט נדרשת פרספקטיבה אחרת".

היום השלישי הוקדש להרצאות של סוכנים. "בזה אחר זה עלו למעלה משלושים סוכנים חברי mdrt וחלקו עם הקהל העצום מניסיונם הן רעיונות מכירה והן סגנון חיים, כמו 'תשנו 6 שעות לפחות כל לילה, תאכלו ארוחת בוקר, תבלו פחות שעות במשרד וכך ביעילות תפיקו יותר', אך יחד עם זאת, חשוב להקפיד שבסדר העדיפויות המשפחה היא לפני הכל ולאחר מכן עבודה יעילה", מספר אבן-חן. "נושא נוסף חשוב שעלה הוא מחלות קשות שגורמות לקריסה כלכלית, כך שביטוח מחלות קשות הופך להיות החמצן הכלכלי במקרה כזה.  בסיום היום עלה סולומון (סולי) היקס, אגדת ביטוח מהלכת בן 74 עם אנרגיות מטורפות שהקפיץ את הקהל על הרגליים בשירה אדירה, זאת לאחר המסר החד משמעי "אם אתה חולם תוכל לעשות טוב את מה שאתה עושה לנצח".


המשלחת הישראלית בכנס MDRT

קרן התרומות של הmdrt העולמית הקימה לאחרונה פארק שעשועים באורלנדו לילדים חולי סרטן למשפחותיהם. "סוכן ביטוח ניצול שואה תרם את השטח באדיבותו המדהימה, והתרומות השנה של חברי mdrt מיועדות לילדים הללו, מרגש לראות את הילדים ברגעים של אושר במצבם המיוחד", מספר אבן-חן ומסכם: "להתראות בשנה הבאה בלוס אנג'לס".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email