גולדפינגר תקשורת ואסטרטגיה נבחר כמשרד היח"צ והדוברות של לשכת סוכני הביטוח

כך הוחלט בישיבת הוועד המנהל שהתקיימה היום; במהלך הישיבה הודה נשיא הלשכה לקמחזי תקשורת, חברת הדוברות הנוכחית, וציין את ההישגים ושיתוף הפעולה עם הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בישיבת הוועד המנהל שהתקיימה היום אחה"צ נבחר גולדפינגר תקשורת ואסטרטגיה, ממשרדי היח"צ הגדולים בישראל, כמשרד הדוברות והיח"צ של לשכת סוכני הביטוח. המשרד יחליף את משרד קמחזי תקשורת, שבבעלות אושרת קמחזי.

המשרד הוא בבעלות טל גולדפינגר ומירב לפידות, לשעבר דוברת משרד האוצר ודוברת המשטרה. שניהם בעלי ניסיון עשיר של שנים רבות בייצוג גופים מן הסקטור העסקי והמגזר הממשלתי בנקודות מפנה, בבניית והובלת מערכי דוברות ותקשורת ובניהול משברים ברמה הגבוהה ביותר.

גולדפינגר תקשורת ואסטרטגיה נוסד בשנת 2003 אל תוך מהפכת המידע, והוביל את "הדור החדש" של משרדי יעוץ התקשורת והאסטרטגיה.

טל גולדפינגר ומירב לפידות | צילום: יח"צ ויהודה ייטח

בשני העשורים האחרונים מייעץ המשרד למערכי ההסברה, התקשורת והדיגיטל של חברות וארגונים בולטים ממגזרים שונים במודל IMC (Integrated Marketing Communications), זהו מודל אינטגרטיבי ייחודי המאפשר יכולת למידה מעמיקה ומהירה, ניתוח הזירה והשוק, טיפול במשברים ומאבקים, ומיקסום סביבת הפעילות התקשורתית של הלקוח.

בשנים האחרונות המשרד מתמחה, בין היתר, בייצוג ומתן ייעוץ תקשורתי ואסטרטגי לגופים ממשלתיים וחברות פיננסיות.

במהלך הישיבה הודה נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, לקמחזי תקשורת, חברת הדוברות הנוכחית וציין את ההישגים ושיתוף הפעולה עם הלשכה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email