גו נינג'ה: סו"ב יפת בקשי על בתו האקסטרימית

הדסה עזריה, משתתפת התוכנית נינג'ה ישראל, היא בתו של יו"ר מחוז ב"ש והדרום בלשכה; בראיון לביטוח ופיננסים הוא מספר: "הדסה הייתה ילדת אקסטרים מאז שנולדה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הדסה עזריה, אמא לשתיים, הגיעה למרחק נגיעה מהקיר בתוכנית נינג'ה ישראל ששודרה במוצ"ש האחרון וזכתה לתשואות ומחמאות ואף עליה לחצי הגמר. מדובר בהישג יוצא דופן של אשה בת 41 שנערים וגברים בני 18 ו־25 לא הצליחו להשיג ונפלו זה אחר זה כבר בשלבים הראשונים של המסלול. מה שרבים לא ידעו זה שהדסה היא בתו הבכורה של סו"ב יפת בקשי, יו"ר מחוז ב"ש והדרום בלשכת סוכני ביטוח.

היא נולדה בשם הדס והחליטה להוסיף את האות ה', לדבריה כי: "ה־ה׳ של הֲדַסָה מסמלת המשכיות או התחלה מחודשת להרבה דברים שהדס הביאה להם סוף. אחד מהם הוא השירה והמוסיקה שליוו אותי בצעירותי. בשבילי ביטוי עצמי דרך המוזיקה זה לגעת בנשמה, זו דרך לייצר חיבור בין הנשמה שלי לנשמה של מי ששומע. היצירה היא נצחית ובכך מסמלת גם כן את ההמשכיות".

הדסה עזריה | באדיבות המצולמת

 

כן, היא גם כותבת שירים ומבצעת אותם ותופיע אתם בנמל תל אביב באוקטובר הקרוב.

ילדת אקסטרים

לדברי בקשי, הדסה הייתה ילדת אקסטרים מאז שנולדה: "היא השתתפה בתחרות איש הברזל שזה 180 קילומטר של רכיבה על אופניים, מיד לאחר מכן 40 קילומטר של ריצה ולבסוף 4 קילומטרים של שחייה בים", מספר בקשי ומדגיש: "היא מהבודדים (כולל גברים) בישראל שעשו את זה".

אם לציין עוד הישגים יוצאי דופן בחייה, בקשי מספר שיש לה רישיון טיס, אופנוע שטח והיא בוגרת יחידת המודיעין 8200, שמעטים מתקבלים אליה. "כל מה שנחשב אקסטרים היא עשתה – היא חייבת להיות על הקצה כל הזמן. בהתחלה עבדה בתחום ההייטק ופיתחה קריירה מרשימה. ואולם, למרות שהצליחה בתחום, זה לא עניין אותה; היא צריכה את האתגר של עד הקצה. מאז שהייתה ילדה הייתה חייבת להיות הראשונה בכל דבר, היא רקדה בלהקת המחול בת דור אבל כשהבינה שלא תהיה הרקדנית הראשית, עזבה גם את זה".

לדברי בקשי, בשנתיים האחרונות הקדישה את עצמה להערכות לקראת תחרות נינג'ה ישראל. "ביום שידור התחרות הדסה לא הייתה בארץ, היא נסעה לאפריקה עם בנותיה כשזה שודר. אז הקלטנו. לאחר השידור, הטלפון לא הפסיק לצלצל והווטסאפ הוצף בהודעות ברכה, כולל מחברי הוועד המנהל שהודעתי להם מראש על השידור בו משתתפת הדסה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email