גיבוי הוועד המנהל לבית הדין ומוסדות הלשכה

לשכת סוכני הביטוח והנהגתה מגבים את בית הדין הנבחר של הלשכה ומעניקים גיבוי מלא לכל החלטותיו - כמו גם למוסדות הלשכה האחרים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כידוע, למוסדות הלשכה נבחרים חברים אשר נבחרו כדין בבחירות אשר נערכות אחת לארבע שנים. נבחרים אלה עושים עבודתם נאמנה, כל זאת בהתנדבות על חשבון זמנם הפרטי, וכמובן אף לא אחד הכריח אותם לעשות זאת.

לא תמיד פסיקה זו או אחרת תמצא חן בעיני זה או אחר. אולם, על כולנו לכבד את ההחלטות והפסיקות מתוך אמונה שהם נעשות ביושר, בצדק ובהגינות וללא משוא פנים.

אל לנו להטיל דופי במקבלי ההחלטות | צילום: Shutterstock
לעבוד יחד

אל לנו להטיל דופי במקבלי ההחלטות או חלילה לתקוף אותם ולכנות אותם במילים גנאי קשות ופוגעניות. הלשכה שייכת לכל חבריה ולכן חובה עלינו לשמור עליה מכל משמר. לשכת סוכני הביטוח והנהגתה מנוהלים באופן דמוקרטי עם שקיפות מלאה. אין שום בעיה עם ביקורת, הערות וטענות. הסתה והשתלחות – לא ולא.

תקופה ארוכה אנו עדים להתקפות של חברים מהבית שחלקן שקריות ומסיתות, פוגעות בלשכה בחבריה ובעובדיה, ואף בענף הביטוח וגורמות לנזק תדמיתי רב. כולנו צריכים פה אחד לחדול מכך ולגנות את התופעה.

ב־24/11/2021 יערכו בחירות למוסדות הלשכה. אנו מצפים לשיח תרבותי והוגן ללא השמצות והסתה. יום למחרת כולנו צריכים לעבוד ביחד למען לשכה חזקה המגינה על חבריה ופרנסתם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email