ג‘יימס בונד מתגייס למען הסוכנים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשכת סוכני הביטוח השיקה השבוע קמפיין חדש שמטרתו המשך חיזוק תדמיתם של סוכני הביטוח. הקמפיין החדש מהווה נדבך נוסף במאבק של הלשכה לתת מענה למתקפה חסרת הרסן של חברות הביטוח הישירות בתדמית הסוכנים בשנים האחרונות.

ההבטחה של לשכת סוכני הביטוח למבוטחים בקמפיין החדש היא חדה ופשוטה: ברגע האמת, כשמשהו משתבש, רק סוכן ביטוח מנוסה, שכבר ראה דבר או שניים בחייו, יידע בדיוק מה צריך לעשות כדי להבטיח את הזכויות שלהם.

הקמפיין החדש והומוריסטי של הלשכה מגייס את לא פחות מאשר המומחה הגדול ביותר למצבי משבר מורכבים, הסוכן הגדול מכולם, ”ג‘יימס בונד“. אחרי הכל, גם בונד יודע כי בסופו של יום בשטח, ברגע האמת, יש רק אדם אחד מנוסה שכבר ראה הכול, שיודע לתת מענה כמו שצריך לכל מצב, וזה לא סוכן חשאי, אלא סוכן הביטוח כמובן.

הסרטון ההומוריסטי, שנועד להפצה ויראלית ברשת ושיופץ במסגרת קמפיין אינטרנטי ממוקד, יאפשר לכל מי שייכנס לסרטון אף לחשוף היכן נמצאים הסוכנים השונים ליד מקום מגורם. בכך יאפשר הקמפיין לחברי הלשכה אף הזדמנות לגייס לקוחות חדשים.

מהלך זה הוא כמובן רק עוד שלב בתכנית ארוכת הטווח של הלשכה לחזק את תדמית הסוכנים בשוק ולהבטיח כי השוק יידע כי ברגע האמת, אין תחליף לסוכן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email