"גיליתי מחדש את עוצמת הכוח של הלשכה מול היצרנים"

כנס הפיננסים הדיגיטלי נחל הצלחה גדולה; יו"ר הוועדה לפיננסים בלשכה: "יש הזדמנויות אדירות בשוק וכדאי לנצל אותן"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס הפיננסים הדיגיטלי של הלשכה התקיים היום בהשתתפות יוצאת דופן של כ-700 סוכנים וסוכנות ביטוח. את הכנס הנחו מגיש הטלוויזיה דני רופ וסו"ב שוש כהן, חברת הוועדה לפיננסים בלשכה. הכנס כלל מספר רב יחסית של פאנלים מקצועיים, זרקורים על גופי השקעות אלטרנטיביות, הרצאות מקצועיות, דברים של נשיא הלשכה וגם הופעה מסקרנת של אמן החושים אורי גלר, שחשף פרקים מעברו, וגם המחיש את כוחו מול מאות הסוכנים שצפו בו.

את הכנס פתח יו"ר הוועדה לפיננסים בלשכת סוכני הביטוח סו"ב אודי אביטל, שסקר את הישגי הוועדה עד כה "כי בלי עבר אין עתיד", הסביר והדגיש כי אינו מייחס את ההישגים לעצמו: "כל הישג חרוט על חברי הוועדה כולם". לדבריו, ההישג הגדול ביותר של הוועדה הוא בכך שמכירות הפיננסים של סוכני הביטוח גדלו פי שלושה לעומת לפני שלוש שנים.

סו"ב אביטל בכנס פיננסים 2020 | צילום: באדיבות הלשכה

אביטל ציין שהמוטו שמלווה את הוועדה מאז הוקמה לפני שלוש שנים הוא: "להוריד כמה שיותר שחקנים למגרש הפיננסים", וזאת כדי להגדיל את פרנסת הסוכן. לשם כך ציידה הוועדה את הסוכנים בכלים מקצועיים באמצעות קורסים והשלמויות של המכללה וגם של גופים חיצוניים: "התכוננו עם המכללה להשתתפות של 600 סוכנים בארבע שנות הקדנציה, אך סיימנו את המכסה כבר בשנה הראשונה", אמר. הוא החמיא למרכז ההכשרות למקצועות הביטוח של הלשכה על הקורסים וההשתלמויות היומיומיות שהפיק באופן מקוון: "בהשתלמויות הדיגיטליות השתתפו 100-150 סוכנים בכל פעם, לעומת 30-40 איש בהשתלמויות פרונטליות בעבר", ציין.

שיפור בשירות היצרנים

סו"ב אביטל התייחס לכך שבשנה החולפת עסקה הוועדה בעיקר בשיפור השירות של היצרנים לסוכנים וללקוחות: "סקר שביעות הרצון בכנס שעבר העלה את בעיית השירות הלקוי להם זוכים הסוכנים אצל יצרנים שונים. פתחנו מוקדים בין הלשכה והיצרנים והתוצאות השנה מצביעות על השיפור הגדול. גיליתי מחדש את עוצמת הכוח שיש ללשכה מול היצרנים. הם השותפים שלנו וגם הם רוצים לשפר את השירות שלהם ללקוחות," הדגיש אביטל.

לסיום קרא אביטל לסוכני הביטוח לעלות על מגרש הפיננסים: "דווקא בתקופת הקורונה, יש הרבה הזדמנויות שכדאי לנצל אותן; יש פשיטות רגל, יש כסף פנוי שיצא משוק ההון. אנחנו נמצאים בצומת דרכים של כמות כספים פנויה שלא הייתה כמותה". לדבריו, זה הזמן להיכנס לצומת ולנצל אותה להגדלת פרנסתו של סוכן הביטוח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email