ג'ינה פלד: "הסוכנים זקוקים למידע והתמקצעות"

היו"ר הנכנסת של מחוז השפלה, מספרת בראיון לביטוח ופיננסים על תוכניותיה למחוז. "מוטלת עלי אחריות כבדה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ג'ינה פלד, שמונתה ליו"ר מחוז השפלה בעקבות הסכם רוטציה בין יושבי ראש הסניפים שבמחוז, סבורה שרעיון הרוטציה הוא טוב ונכון. "כל אחד מביא איתו חשיבה אחרת, תובנות אחרות ונקודת מבט שונה. זה פועל לטובת הסוכנים שמקבלים ניהול מחוז מגוון ומשתנה", היא אומרת בריאיון ל"ביטוח ופיננסים".

בימים אלה שוקדת פלד על הכנת תכנית עבודה למחוז לשנה הקרובה. "אני מרגישה שמוטלת עלי אחריות גדולה לנהל את המחוז בתקופה של רגולציה כבדה וחוזרים רבים ותכופים. סוכני הביטוח זקוקים לחיזוק הידע בכל ענפי הביטוח, השליטה בדיני עבודה, העבודה מול המסלקה והבקיאות בפוליסות מורכבות בביטוח כללי, פנסיה ופיננסים. יש ערגה בקרב הסוכנים להתמקצעות בנושאים השונים. הם גם זקוקים לסיוע בייעול ניהול המשרד. לכן, אני מתכוונת להכניס שינויים מהותיים באופי הכנסים של המחוז", היא מסבירה.

פלד. תשנה את אופי הכנסים
פלד. סבורה כי רעיון הרוטציה טוב ונכון

באיזה אופן יתבטאו השינויים?

"הכנסים יהיו אולי מעטים יותר, אך בכל כנס יוקדשו לפחות שעה וחצי ואפילו שלוש שעות לנושא אחד. סוכני הביטוח שיגיעו לכנסים, ייצאו בעלי ידע מקצועי וכלים מעשיים ליישום מיידי בשטח. בכנסים שאני מתכננת, לא יוקדשו 20 דקות לנושא ולמרצה, אלא הנושא יועבר לסוכנים כסדנא או כתהליך מתמשך ומעמיק. אם הנושא יהיה דיני עבודה, הוא יפורק לתתי נושאים ויכוסה כולו, כך שכל סוכן יידע בסופו של דבר בפני מה הוא עומד ואיך להתנהל נכון מול הלקוח והחברה. יהיו סדנאות מעשיות לבניית כיסויים נכונים בפוליסות עסק וקבלנים, עבודה נכונה מול המסלקה, ניהול הפקידות במשרד, פיננסים ועוד נושאים שימושיים לסוכני הביטוח".

את רוצה לומר משהו לקודמך בתפקיד אודי הוד?

"אני מחליפה את אודי בעקבות הסכם הרוטציה הקיים בין יושבי ראש סניפי מחוז השפלה: אורי ששון, יו"ר סניף ראשל"צ, היה יו"ר המחוז הראשון; אחריו היה אודי, יו"ר סניף רחובות נס־ציונה, ועכשיו אני, יו"ר סניף אשדוד אשקלון. אני מודה לחבריי אודי ואורי על תרומתם בעת שניהלו את המחוז לטובת סוכני הביטוח. אני מאחלת לשניהם המשך מוצלח בעבודתם ההתנדבותית והתורמת בסניפיהם. ראוי לציין את שיתוף הפעולה בינינו, יושבי ראש הסניפים, בכל עניין ועניין, גם בתקופת אורי וגם בתקופת אודי. אני מבטיחה שכך יהיה גם בתקופתי כיו"ר המחוז".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email