גם בביטוח רכב: הפניקס ממשיכה לקחת לקוחות מסוכניה

בשבועות האחרונים לא מפסיקות לזרום אל הלשכה תלונות על פגיעתה של הפניקס בסוכניה. כעת מאיימים סוכני ביטוח כי יפסיקו לעבוד עם החברה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

למרות ההבטחות של חברת הפניקס ל לראשי הלשכה, ממשיכה החברה בשיווק ישיר למבוטחי סוכניה תוך עקיפת הסוכנים. בשבועות האחרונים הצגנו ב"ביטוח ופיננסים" מספר תלונות בהן תיעוד והקלטות של שיווק ישיר של מוקדני חברת הפניקס, בהן גם השמצות של סוכן הביטוח, שעסקו בעיקר בתחום ביטוחי הבריאות והחיים. הפעם הגיעה לידי מ"מ הנשיא, אורי צפריר, תלונה על שיווק ישיר של הפניקס בתחום הביטוח האלמנטארי – ביטוח רכב.

מנסה לגנוב מבוטחים

סוכנת ביטוח וותיקה בלשכת סוכני ביטוח טוענת כי החברה פנתה למבוטח שלה והציעה לו לרכוש פוליסת ביטוח רכב מקיף תוך שימוש במאגר הנתונים של הסוכנת. ”ביום רביעי האחרון התקשרו מהפניקס למבוטח שלי ממספר טלפון חסוי ואמרו לו כך – 'שלום מדברים מהפניקס, יש לך חידוש לרכב מספר כך וכך' וציינו בפניו את כל נתוני הביטוח שלו, ואז הציעו לו לעשות את הביטוח ישירות דרך הפניקס ובכך להוזיל לעצמו עלויות", היא מספרת.

המבוטח טען בפני נציגי הפניקס כי הוא מבוטח אצל אותה הסוכנת וביצע את החידוש באמצעות משרדה. "הם המשיכו לנסות לשכנע אותו שכדאי לו לבצע הפוליסה ישירות באמצעותם, הם גם ציינו בפניו נתונים של פוליסות נוספות שיש לו", היא ממשיכה ומסבירה שהמבוטח שהיה נסער מהעניין התקשר מיד ועדכן אותה.

צפריר

צפריר: "הפניקס מככבת בתלונות סוכניה"

"למזלי מדובר במבוטח שלא התפתה לדברי הפניקס אבל מה יקרה במקרים אחרים? הפניקס שהיתה חברת הביטוח בה הרגשתי בבית מנסה לגנוב את המבוטחים שלי? אני כועסת ומאוכזבת מאוד“, היא אומרת. "אין לי ביטחון בחברה שפועלת בצורה כזו ואני רואה את ההתנהלות הזו בחומרה רבה ולא מוכנה לעבור על זה לסדר היום. שלא יספרו שזה לא יכול להיות, כי כל הזמן יש מקרים כאלו שמגיעים לידיעתי במסגרת תפקידי בלשכת סוכני ביטוח. אני שוקלת בכובד ראש את הפעילות שלי מול הפניקס וברור שלא אעביר אליהם ביטוחים חדשים. חבל מאוד שזה המצב אליו חברת הפניקס הביאה אותי וסוכנים רבים אחרים. אנו סוכני הביטוח עובדים קשה מאד לפרנסתנו ולא יתכן שחברת ביטוח תפנה למבוטחים שלנו מאחורי גבנו ותנסה לגנוב אותם“.

לדבריה בשיחה עם נציג בכיר בהפניקס נאמר %9

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email