גם בימים כאלו אנחנו לצד המבוטחים

נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד בפנייה לסוכנות ולסוכנים בצל משבר הקורונה; "בימים אלו מבוטחינו זקוקים לנו. אנחנו, כמו תמיד, נהיה שם לצידם, מקצועיים, שירותיים ואיכותיים. ובאשר לכם, הסוכנים, הנהגת הלשכה שלצידי, עובדי הלשכה ואני, עומדים לצדכם ולשירותכם"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכנים נכבדים,
מגיפת הקורנה הינה משבר עולמי ולאומי הטומן בחובו מעבר לסכנות הבריאותיות גם סכנות כלכליות רבות, לציבור הסוכנים, לציבור העצמאיים ובעלי העסקים ולציבור הכללי של המבוטחים והחוסכים.

רוזנפלד | צילום: באדיבות הלשכה

חשיבותו של סוכן הביטוח ידועה לכל ואינה מוטלת בספק כל השנה, אך בימים כאלו מקבלת חשיבות יתר כאשר חובה עלינו לעמוד לצד המבוטחים, לייעץ, להכווין ובעיקר להרגיע. סוכני הביטוח ניצבו לצד המבוטחים מאז פרוץ המשבר ודאגו לציבור בקבלת הפיצוי הנכון: מפוליסות ביטוחי הנסיעות ופוליסות ביטול נסיעה, אבל כאן לא הסתיים תפקידינו. נכון להיום אין לדעת לאן תתגלגל המגיפה בכל הקשור להשבתה רפואית ובריאותית של הציבור בישראל שם כמובן נידרש גם לפעול, אך בימים ובשעות אלו ממש אנו נדרשים למשימה נוספת וחשובה לא פחות, והיא להנמיך את להבת החששות של הציבור בכל הקשור לירידות בבורסות העולם ובישראל, המשפיעות על החסכונות הפנסיוניים והפיננסיים של כולנו. ברגעים אלו עיני המבוטחים נשואות אלינו לקבלת מזור, עצה טובה והכוונה נכונה.

כאן בדיוק המקום שלנו להבליט את ערך הסוכן ולבדל עצמנו ממוקדנים, מוכרנים ושרלטנים למיניהם. כאן המקום שלנו להבהיר לציבור כי יש פתרונות ולהזכיר לו כי כבר ידענו משברים בעבר, יכולנו להם ואף יצאנו מחוזקים.

בימים אלו מבוטחינו זקוקים לנו. אנחנו, כמו תמיד, נהיה שם לצידם, מקצועיים, שירותיים ואיכותיים. ובאשר לכם, הסוכנים, הנהגת הלשכה שלצידי, עובדי הלשכה ואני, עומדים לצדכם ולשירותכם. גם בימים כאלו אנחנו לצד המבוטחים.

למידע נוסף והצטרפות: 076-8020400

בברכה,
ליאור רוזנפלד
נשיא לשכת סוכני ביטוח בישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email