"גם בעידן הדיגיטלי, אין תחליף לסוכן המלווה אישית את המבוטח"

כך לדברי מנכ"ל חברת הביטוח איילון, אריק יוגב, בכנס דיגיטלי שנערך לסוכנים. החברה קלטה בשנה האחרונה מאות סוכנים לעבודה משותפת
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאות סוכנות וסוכנים, יחד עם בני/בנות הזוג ומשפחותיהם השתתפו באירוע ההוקרה השנתי לסוכני הביטוח המצטיינים של איילון, שהתקיים השנה לראשונה במתכונת LIVE דיגיטלית, לאור מגבלות משבר הקורונה.

האירוע הייחודי, בהובלת מנכ"ל איילון אריק יוגב, הונחה על ידי לירון וייצמן, מגישת "האח הגדול" ומנחת טלוויזיה וכלל הופעת אורח של הקומיקאי ישראל קטורזה.

מנכל-איילון-אריק-יוגב-צילום-אייל-גזיאל
מנכ"ל איילון אריק יוגב. צילום: אייל גזיאל

יוגב ציין כי: "שנת 2019 הייתה שנת שיא שבה, בשיתוף הסוכנים, הגענו להישגים יוצאי דופן הן בצמיחה העסקית והן ברווחיות החברה. בשנה זו המשכנו לשפר ולשדרג  את מדדי השירות והכלים הדיגיטליים שלנו בכל ערוצי הפעילות, השקנו את כלי המכירה הדיגיטלי הראשון – איילון Living בביטוח הדירה, אשר נבחר כמוצר השנה לשנת 2019 בוועידת עדיף והשקנו את כיסוי הסייבר הדיגיטלי הראשון בביטוח הדירה. בשנה החולפת המשכנו להשקיע ולצמוח גם בתחום ביטוחי הבריאות ואף רכשנו 40% מבית הרופאים מדיקל TLV".

העצמת הסוכנים

יוגב המשיך וציין: "ואולי החשוב ביותר – בשנה האחרונה התרחבנו וקלטנו לעבודה משותפת מאות סוכנים חדשים. איילון הייתה ותמשיך להיות חברת סוכנים, וכל הפעילות הענפה שלנו וההשקעה בחדשנות ובטכנולוגיה הינה עבורכם הסוכנים, מתוך תפיסה שאנו פועלים להעצמת הסוכנים ולא לעקיפתם".

סמנכ"לית אגף השיווק והתקשורת באיילון, יעל פאר סגל, שהובילה את הפקת האירוע, הוסיפה: "כחברת סוכנים, אנו מקיימים מדי שנה אירוע חגיגי כהוקרה לסוכנות ולסוכנים המצטיינים שלנו. גם השנה, ולמרות משבר הקורונה, החלטנו לא לוותר ולקיים את הערב המיוחד במתכונת חדשנית, המאפשרת לנו להמשיך ולחזק את הסוכנות והסוכנים המצטיינים שלנו (גם אם מרחוק). חשוב לציין, כי במהלך הימים הקרובים מנהלי איילון יצאו לשטח ויעניקו באופן אישי את מגני ההוקרה לסוכני החברה המצטיינים, בגין פעילותם הענפה בשנה החולפת".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email