"גם בעתיד הסוכנים יהיו הזרוע המרכזית בענף"

בכל שבוע נארח סוכן צעיר שיספר על עצמו, השתלבותו במקצוע ועתיד המקצוע בעיניו; והפעם סו"ב אבירם כהן – סוכן עצמאי בברק פיננסים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 33
מצב משפחתי: רווק
מקום עבודה: סוכן עצמאי בברק פיננסים
סוג רישיון: ביטוח פנסיוני
השכלה: בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת אריאל
ותק: 6 שנים

מה עשית לפני שהיית סוכן ביטוח?
"הייתי חלק ממיטב דש במשך 5 שנים, מתוכם 3 שנים בתפקיד ניהולי. במהלך העבודה הוצאתי רישיון סוכן ביטוח פנסיוני, תואר ראשון וצברתי ניסיון לקראת השלב הבא שהוא סוכן ביטוח פנסיוני".

אבירם כהן | צילום: באדיבות המצולם

למה בחרת במקצוע הזה?
"בחרתי במקצוע הזה כי ראיתי בו שליחות ואתגר מקצועי, להעביר מידע לציבור שמשווע ליד מכוונת מקצועית ואישית. אני אוהב את הקשר היומיומי עם המבוטחים, את הפגישות האישיות עם לקוחות פוטנציאלים, את תהליך הלמידה והפיתוח האישי שאני חייב להתמיד בו כחלק מהאחריות שלי כלפי לקוחותיי וכמובן הסיפוק הגדול שלהיות לצד המבוטח ומשפחתו בשעת הכושר ולדאוג שיממשו את מלוא הזכויות שלהם במסגרת הביטוח שרכשו".

האם נתקלת בקשיים בתחילת דרכך המקצועית?
"אפשר לחלק את הקשיים לשניים – החלק השיווקי שמתחיל בגיוס לקוחות, חומה שלא מעט סוכנים נתקלים בה לאורך הקריירה; הקושי השני הוא המעטפת המקצועית, התמיכה והליווי שהיו חלק אינטגרלי בתקופה העבודה שלי כשכיר בבית השקעות. שני הקשיים הללו נפתרו בסופו של דבר כשהצטרפתי לברק פיננסים, שמספקים לי את הפתרונות בפן השיווקי. בכל שבוע היומן שלי מלא בלקוחות פוטנציאלים ויש לי ליווי בשטח, השתלמויות והדרכות שיווקיות שוטפות. כמובן ולא פחות חשוב, אני חלק ממערכת משפחתית שדואגת להיות בשבילי בקשיים ובהצלחות".

איך הלשכה יכולה לסייע לסוכנים הצעירים?
"הדרכות מקצועיות והדרכות שהן יותר בפן העסקי של ניהול העסק והתנהלות מול חברות הביטוח, להציג את הזכויות של הסוכן מה מגיע לו ולשמור על מעמד הסוכן מול הכוחות הגדולים של חברות הביטוח והפיקוח".

תן דוגמה להצלחה אישית במסגרת עבודתך.
"בתחילת דרכי הגעתי ללקוחה שביטחתי אותה וברבות הימים חלתה אז הבנתי את המשמעות של העבודה שלנו, הצלחתי למצות עבורה את זכויותיה ובהתאם להשפיע על חייה, מקרה זה גרם לי להבין שזה מה שאני רוצה לעשות בחיים".

טיפים לסוכנים צעירים כמוך?
"הדרך הנכונה ביותר היא עבודה קשה והתמדה, לחבור לבית סוכן שייתן לי את הכלים שיעזרו לסוכן צעיר להגיע ליעדים שלו, כמו שאני עשיתי, וההצלחה תגיע במוקדם או במאוחר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email