גם הסדנה השנייה במסגרת מועדון הסניורים מלאה עד אפס מקום

הסדנה שתפתח ביום ראשון הקרוב תהיה ארוכה ומקיפה יותר מקודמתה. סו"ב צעיר איציק קליינמן שהשתתף בסדנה: "יצאתי מהמפגש עם הוותיקים עם פגישות חדשות ביומן"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום חמישי שעבר הסתיימה סדנת "פריצת דרך" הראשונה של מועדון הסניורים של מחוז השרון, שהתקיימה במכללה לפיננסים וביטוח של הלשכה. ביום ראשון הקרוב תתחיל סדנה חדשה, כשמכסת המשתתפים כבר מלאה מזה כשבועיים.

במפגש הסיום של הסדנה הראשונה השתתפו יו"ר המחוז, סו"ב דניאל קסלמן, ויו"ר סניף נתניה, סו"ב יוסי אנגלמן (שניהם יוזמי מועדון הסניורים) וכן מנכ"ל הלשכה רענן שמחי ומנכ"ל המכללה רונן דניאלי.

לדברי סו"ב אנגלמן, ביום חמישי האחרון נהנו המשתתפים מהרצאתו של רו"ח ג'קי מצא, יו"ר רשות המסים לשעבר, שדיבר על המיסוי בהעברת ומכירת תיק ביטוחי, וגם על השפעת השינויים במיסוי, באופן כללי, על עבודת הסוכן בתאגיד וסוכן עצמאי יחיד. "משום שאנחנו עדיין מגדירים את הנושא כפיילוט של מחוז השרון, ביצענו בדיקת משוב בקרב הסוכנים שהשתתפו בסדנה הראשונה כדי להפיק לקחים להמשך, ובוודאי לטובת הרחבת הפיילוט לכל המחוזות של הלשכה. כבר בסדנה השנייה עשינו שינויים בהתאם למשוב: היא תהיה ארוכה יותר – הוספנו יום לימודים והיא תימשך 6 ימים במקום 5 .כמו כן, נשים יותר דגש על הצד המשפטי של מכירת תיק ביטוחי, כולל הצגת דוגמאות של הסכמים. נושא המיסוי יקבל שעתיים במקום שעה".

סדנת פריצת דרך

ראיונות אישיים

 במפגש הסיום השתתפו גם סוכנים צעירים, איתם נפגשו הסוכנים הוותיקים של מועדון הסניורים. אחד מהם היה סו"ב איציק קליינמן, שאמר ל"ביטוח ופיננסים" לאחר המפגש: "כאדם חרדי, אבא ל־8 ילדים וחסיד חב"ד שיינק את ערך השליחות, אני מאמין שגם בבחירת העיסוק חשוב לתת תשומת לב לערך החברתי והשליחותי, ואת זה מצאתי בביטוח. לאחר שעבדתי זמן קצר כמוכרן אצל עמית קמינסקי בחברת AMG הקמתי בחברה מוקד מכירות חרדי בלב תל אביב ומשם הדרך הייתה קצרה להוצאת הרישיון ופתיחת המשרד. אני רוצה לציין את לשכת סוכני ביטוח, והוועדה לסוכנים צעירים במיוחד, שמיום קבלת הרישיון השתתפתי במיזמים רבים שלהן וסייעו לי לפלס את דרכי בענף. לגופו של עניין – כשפנו אלי בנושא המיזם הבינדורי ראיתי הזדמנות פז להתחבר לעולם הסוכנים הוותיקים והמנוסים, שעד היום לא ממש הכרתי, ולמצוא את הדרך לשיתוף פעולה איכותי ומועיל לכל הצדדים", ציין.

"במפגש מועדון הסניורים ביוזמתו של יוסי אנגלמן, נחשפתי לקהל מרתק, שבניגוד גמור לתדמית שדבקה בו, מעוניין לייצר דרכים חדשות ויצירתיות לשיתופי פעולה ושילוב הדור הצעיר. יצאתי מהמפגש עם פגישות חדשות ביומן ואני בטוח שגם אם לא אמצא את הדרך לשלב ידיים עם כל אחד – בטח אוכל ללמוד מהידע והניסיון הרב שסוכנים אלו צברו. לדעתי, בחשיבה 'מחוץ לקופסא' אפשר תמיד למצוא ולהמציא רעיונות נוספים. נכון היה אם הלשכה הייתה מקדמת את המיזם צעד אחד קדימה ועורכת ראיונות אישיים עם המועמדים לתכנית, וכך מעבר למפגשים רבי משתתפים (שלעיתים לא כולם מרגישים בנוח למסור בהם פרטים ולהיפתח), הלשכה הייתה יכולה 'לשדך' בין אנגלמן וקסלמן ותיקים לצעירים באופן יותר אקטיבי".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email