גם כלל ביטוח מקדימה את תשלום העמלות לסוכניה

בעקבות פנייה של נשיא הלשכה ליצרנים, שורה של חברות ביטוח הקדימו את תשלום העמלות; כלל תבחן את האפשרות להקדים את העמלות גם בתחום ביטוח הבריאות וחיסכון ארוך טווח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר מנורה מבטחים והפניקס, גם כלל ביטוח הודיעה כי תקדים את תשלום העמלות לסוכניה. זאת בעקבות פניית נשיא הלשכה, סו"ב שלמה אייזיק, לראשי חברות הביטוח.

בפנייה לחברות הביטוח, שחלקן הגדול משלם את עמלות הסוכנים בין ה־9 בחודש ועד ה־18 בחודש, ביקש נשיא הלשכה מהיצרנים להקדים את מועד תשלום עמלות הסוכנים עד ליום ה־8 בכל חודש. הסיבה לבקשה היא שעיקר ההוצאות בסוכנויות הינה בסעיף השכר אשר משולם לעובדי המשרדים, לא יאוחר מיום 9 לכל חודש, טען אייזיק במכתבו.

שלמה אייזיק. צילום: דוברות שלמה אייזיק

חשיבות שיתוף הפעולה

כלל ביטוח הודיעה לנשיא הלשכה כי היא רואה חשיבות רבה בשיתוף פעולה עם סוכניה, זאת על מנת ליצור ממשקי עבודה מיטביים בתגובה. בעקבות פניית נשיא הלשכה, אומרים בכלל, תקדים החברה את תשלום העמלות בתחום האלמנטרי ל־8 בחודש.

עוד מסרה כלל ביטוח, כי בתחום ביטוח הבריאות וחיסכון ארוך טווח, משולמות העמלות לסוכנים כבר היום ב־10 בחודש לאחר שהוקדמו לפני שנה מתאריך ה־15 בחודש. ואולם, החברה מבטיחה לבדוק את האפשרות להקדים פעם נוספת את תשלום העמלות גם בתחומים אלה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email