דבקים במסורת: הנהגת הלשכה נפגשה עם סוכני אילת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הנהגת הלשכה הגיעה ברביעי האחרון למפגש עם חברי הלשכה באילת. המפגש התקיים כחלק ממסורת שהנהיג הנשיא להגיע פעמיים בשנה למפגש עם סוכני העיר הדרומית.

במפגש קיבלו הסוכנים סקירה מקיפה על שינויי הרגולציה וכן עדכון על ההתנהלות למול היצרנים מפי יו"ר מחוז הדרום יפת בקשי, היועץ המשפטי ללשכה עו"ד עדי בן אברהם, מנכ"ל הלשכה רענן שמחי, יו"ר הוועדה האלמנטארית סו"ב ישראל גרטי, ויו"ר הוועדה הפנסיונית סו"ב מיכאל נוימן.

הנהגת הלשכה עם סוכני אילת | צילום: באדיבות הלשכה

את המפגש חתם נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד בסקירת פעילות הלשכה ושיחה חופשית עם הסוכנים. רוזנפלד: "הבטחנו לסוכני אילת כי הם לא יישארו מאחור ואנחנו מקיימים את הבטחתנו ומגיעים פעמיים בשנה, בנוסף לכנסי אילת הרגילים, כדי להביא להם את העדכונים לשולחן העבודה".

יו"ר מחוז הדרום סו"ב יפת בקשי: "אין ספק שזו דוגמה, מופת וכבוד להנהגת הלשכה בראשותו של הנשיא רוזנפלד; הנהלת הלשכה כולל יו"ר הוועדות האלמנטארית והפנסיונית ומנכ"ל הלשכה הדרימו עד אילת להשתתף ביום עיון של סוכני אילת. "הסוכנים הביעו את שמחתם ושביעות רצונם מהיחס החם שהנהגת הלשכה מפגינה כלפיהם ולא בפעם הראשונה.

"אני באופן אישי כיו"ר מחוז גאה להיות שותף להנהגה שמכירה בחשיבות כל סוכן ועד אחרון הסוכנים. סוכני הדרום גאים להיות חלק מלשכה זו", סיכם בקשי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email