"אין דבר מספק יותר מלדעת שעזרת ללקוח בעת צרה"

סו"ב דוד מועלם ואלירן נביזדה, בעלים ושותפים בסוכנות Value More ביטוח ופיננסים מקבוצת "יש ביטוח"; "אחד הקשיים אותם אנו חווים הוא הרגולציה הרבה בתחום"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אלירן נביזדה, בן 35, נשוי +2
דוד מועלם, בן 32, נשוי +2
סוכנים עצמאיים ובעלי רישיון ביטוח פנסיוני, בעלי ותק של 8 שנים בתחום

מימין: דוד מועלם ואלירן נביזדה | צילום: באדיבות המצולמים

למה בחרתם בתחום הביטוח?
"בחרנו במקצוע הזה מכיוון שעולם הביטוח והפיננסים הוא עולם מאוד רחב ומעניין שנוגע בכל תחום בחיינו. יחד עם זאת, אנו רואים את מקצוע סוכן הביטוח כשליחות; אין דבר מספק יותר מלדעת שעזרת ללקוח בעת צרה ועמדת לצידו ברגעיו הקשים גם כאדם וגם כסוכן.

"את דרכנו המקצועית התחלנו בחברת הפניקס כמשווקים, קיבלנו שם המון כלים להתמודד בעולם הביטוח, לאחר מכן המשכנו לסוכנות ‘יש ביטוח’, סוכנות שמלווה אותנו גם כיום וגם שם אנחנו מקבלים כלים להצלחה".

נתקלתם בקשיים בתחילת דרככם?
"המקצוע מאוד מאתגר ודורש ממך תמיד לשמור על רמת מקצועיות, התמקצעות ובנוסף, לשמור תמיד על רמת שירות גבוהה. נכון להיום, אחד הקשיים אותם אנו חווים הוא הרגולציה הרבה בתחום".

איך הלשכה יכולה לסייע לסוכנים צעירים?
"במתן הכשרות מקצועיות, השתלמויות בתחומים השונים והכוונה לסוכן המתחיל החל ממה הוא צריך כדי להתחיל לעבוד ואיזה כלים הוא צריך".

איפה אתם רואים את עצמכם בעוד עשר שנים?
"ממשיכים לגדול ולהתפתח בתוך עולם הביטוח על כל תחומיו. חזון נוסף שלנו הוא להיות חממה לסוכני ביטוח צעירים בתחילת דרכם העצמאית".

טיפים לסוכנים צעירים?
"הטיפ שלנו הוא: לעבוד קשה ובמקביל תמיד לחשוב איך להמציא את עצמך מחדש ואיך לבדל את עצמך מאחרים".

איך אתם רואים את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?
"עתיד המקצוע מובטח, אך אנו חושבים שמאוד חשוב שכל סוכן יחזק את לשכת סוכני ביטוח כגוף שמאחד את כל הסוכנים. ככל שיהיו יותר סוכנים חברים בלשכה שמחברת את כולם, כך הלשכה תוכל להילחם ולפעול למען עתיד כל הסוכנים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email