דידי הררי מהדק את הקשר עם הלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בפגישה שהתקיימה לפני מספר ימים בלשכת סוכני ביטוח עם דידי הררי, פרזנטור הלשכה בקמפיין הפרסומי שלה, סוכם על המשך שיתוף פעולה עם הררי כמותג שמעניק ערך והזדהות עם סוכני הביטוח.

בפגישה השתתפו נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד; מנכ"ל הלשכה, רענן שמחי; דובר הלשכה לירן וייס; יו"ר ועדת כנסים וארועים, סו"ב קובי ורדי וסמנכ"ל כנפי משק, יעקב בן שלוש.

אנו רוצים לחזק את הזיקה בין הררי ללשכה” | צילום: באדיבות הלשכה

רוזנפלד ציין בעקבות הפגישה: “אנחנו שמחים שפרזנטור בסדר גודל של דידי הררי ניצב לצד הלשכה. אנחנו רוצים לחזק את הזיקה בין הררי ללשכת סוכני ביטוח, כך שדמות מובילה כמוהו תמתג את סוכני הביטוח בישראל כאוטוריטה מקצועית”.

הוקרה ליועצת המשפטית של כלל ביטוח

עו"ד הדר ברין וייס, היועצת המשפטית של קבוצת כלל ביטוח, קיבלה אות הוקרה ממדריך הדירוג הבינלאומי .Chambers & Partners באירוע שערך המדריך הוענקו אותות הוקרה למשרדי עורכי דין וליועצים משפטיים מובילים, בהם ברין וייס.

הדר ברין וייס | צילום: סיון פרג'

עו"ד ברין וייס הצטרפה לאגף המשפטי בקבוצת כלל ביטוח בשנת 2000 ומכהנת בתפקידה הנוכחי בשש השנים האחרונות. הבחירה של  Chambers & Partners נעשתה כחלק מתהליך הדירוג השנתי של הסקטור המשפטי בישראל, במסגרתה נבחנו יועצים משפטיים ומשרדי עו"ד ישראלים בולטים.

השנה, זו הפעם הראשונה בה כלל הדירוג גם קטגוריה של יועצים משפטים פנימיים. במסגרת זו, נבחרו עשרה יועצים משפטיים בולטים בתחומם במשק, להם הוענק אות ההוקרה.

שילוב כוחות עם לשכת רו"ח

נשיאת לשכת רואי חשבון בישראל, רו"ח איריס שטרק, התארחה השבוע בלשכת סוכני ביטוח, במסגרת שיתוף הפעולה בין שתי הלשכות. סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא הלשכה: "איריס היא קולגה, רואה עמנו עין בעין דרכי פעולה ועשייה למען סוכני הביטוח, רו"ח ובכלל ציבור העצמאים, החוסכים, המבוטחים והיצרנים בישראל. אין לי ספק כי מאחדות הכוחות האיכותית הזאת יצמחו דברים טובים ובכך אנו ממשיכים מסורת מבורכת של שת"פ בין הארגונים".

שטרק | צילום: ניב קנטור

רו"ח שטרק: "אני רואה ערך מוסף רב בשיתוף פעולה עם הארגונים הכלכליים ובכלל זה עם לשכת סוכני ביטוח בראשותו של נשיא הלשכה, הן במסגרת חברותינו בלהב והן בשיתוף הפעולה ביננו. כארגונים מקצועיים, יש לנו נושאים בעלי מכנה משותף, בכלל זה סוגיות בתחומי שוק ההון, ביטוח וחיסכון.

"בנוסף, אנו מעוניינים להרחיב את הקשר והשותפות להחלפת הידע המקצועי בכנסים ייעודיים, שאנו רוצים לקדם בתחום הביטוח לרואי חשבון ובתחומי מיסים לסוכני ביטוח, כמו גם שיתופי פעולה נוספים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email