דירוג DUN'S 100: מבטח סימון שומרת על המקום הראשון

הכנסות מבטח מעמלות הסתכמו ב־179.2 מיליון שקל, מה שמעמיד אותה במקום הראשון בדירוג סוכניות הביטוח הגדולות. מדנס נשארת במקום השני, קבוצת שקל מודחת מהמקום השלישי לטובת לידרים של הפניקס
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

דירוג סוכנויות הביטוח הגדולות של DUN'S 100 התפרסם וגם השנה מבטח סימון שבבעלות מגדל אחזקות נמצאת בראש. הדירוג נקבע לפי הכנסות מעמלות שהתקבלו מחברות הביטוח בשנת 2015 ולפיו הכנסות מבטח סימון הסתכמו ב־179.2 מיליון שקל, ללא שינוי מדירוג אשתקד. מבטח סימון מובילה גם בהיקף הפרמיות שגייסה – 3.65 מיליארד שקל, כולן בביטוח חיים.

מבטח סימון לוגו

במקום השני נמצאת סוכנות מדנס, המוחזקת ב־24.7% על ידי הראל השקעות. הכנסותיה צמחו בהשוואה לאשתקד ב־12.2% והסתכמו בכ־138 מיליון שקל. אחריה נמצאת אגם לידרים, בבעלות הפניקס (60%), שכבשה את המקום השלישי על חשבון קבוצת שקל שירדה השנה למקום הרביעי. היקף ההכנסות של אגם לידרים הוא 131 מיליון שקל – גידול של 14.6%.

קבוצת שקל רשמה הכנסות מעמלות בסך 120 מיליון שקל. במקום החמישי נמצאת תמורה סוכנות לביטוח שבבעלות כלל ביטוח עם הכנסות בסך 88 מיליון שקל, וצמיחה של 7.3% לעומת השנה שעברה. במקום השישי נמצאת רמות סוכנויות ביטוח ובשביעי שגיא יוגב, גם היא בבעלות מלאה של מגדל אחזקות.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email