דניאל קסלמן, יו”ר מחוז השרון מסכם חצי קדנציה: “הצלחנו להגדיל ב־15% את מספר הסוכנים במחוז”

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אחד הדגשים שלי בתפקידי כיו”ר מחוז השרון, זו הקדנציה השנייה, הוא צירוף סוכנים חדשים ללשכה. במחצית הקדנציה הנוכחית ותוך שיתוף פעולה עם חברי המחוז, הצלחנו להגדיל ב־15% את מספר הסוכנים בו, וכיום הוא מונה יותר מאלף איש.

המיוחד במחוז שלנו, הוא שיתוף מלא של מנהלי הסניפים בכל החלטה. אחת ההחלטות המשותפות שקיבלנו לפני שנה, היא קיום כנסים מחוזיים בלבד, כשעל ארגון כל כנס אחראי מנהל סניף. כך למשל, על הכנס שיתקיים ב־19 בינואר אחראי יוסי אנגלמן, יו"ר סניף נתניה.

מרצים אטרקטיביים

בתקופת מחצית הקדנציה האחרונה קיימנו מספר ימי עיון מקצועיים בהם התמקדנו בכמה נושאים שעניינו את סוכני המחוז: מעמד ותדמית סוכן הביטוח בציבור, חוק ההסדרים, הייעוץ הפנסיוני, רגולציה, הביטוחים הקולקטיביים בענף הרכב והסיעוד, פוליסת הדירה התקנית ועוד. אנו תמיד מקפידים על נושאים ומרצים שימשכו קהל, מעבר לנושאים המקצועיים, ותמיד מקבלים פידבקים נלהבים מהסוכנים. בכנס האחרון שהתקיים בגעש התארחו גם שני כתבי הטלוויזיה – ניר דבורי, הכתב הצבאי של ערוץ 2, שהתייחס למצב הביטחוני ופיגועי הדקירות, וברוך קרא, הכתב והפרשן המשפטי של ערוץ 10, שסיפר על פרשיות ציבוריות בהן עסק במסגרת עבודתו. השניים ריתקו את הנוכחים בסיפוריהם.

דניאל קסלמן
דניאל קסלמן

ביטוח אחריות מקצועית

בכל מפגש, אנו ממליצים על הצטרפות של סוכנים חדשים ללשכה וכן על השתתפות הסוכנים בכנסי הלשכה המיוחדים המתקיימים באילת. אנחנו דואגים להזכיר לסוכני המחוז את החשיבות של ההתגוננות מפני תביעות בגין רשלנות, ובמסגרת זו גם ממליצים על רכישת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית של הלשכה עם חברת איילון, שנמכרת לחברי הלשכה בתנאים מיוחדים.

כמו כן, בימים אלה אנחנו מנהלים מו"מ עם מכללת נתניה, אותו מוביל אנגלמן. המכללה מכשירה לתואר ראשון ושני בתחום הביטוח, והשאיפה היא להעביר חלק מנושאי הלימוד בנתניה למכללה של הלשכה בתל אביב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email