האודן ישראל רוכשת את סוכנות הביטוח העצמאית ניליביט

קבוצת האודן בלונדון נחשבת לאחד מהברוקרים הבינלאומיים המובילים בעולם. עודד לוסקי ויואב רן, שהקימו את ניליביט לפני 30 שנה, ימשיכו לנהל את הפעילות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

האודן ישראל סיכמה על רכישת סוכנות הביטוח העצמאית והוותיקה "ניליביט". ההסכם כפוף לאישור רגולטורי. מנהלי סוכנות ניליביט, עודד לוסקי ויואב רן, ימשיכו לנהל את הפעילות.

מהאודן ישראל נמסר כי "הגב החזק של קבוצת האודן בלונדון, המעסיקה למעלה מ-8,500 עובדים ב-45 מדינות ברחבי העולם, ונחשבת לאחד מהברוקרים הבינלאומיים המובילים בעולם, ילווה מעתה גם את עובדי ולקוחות ניליביט".

דני סבר, יו"ר האודן. צילום: באדיבות המצולם

ניליביט הוקמה לפני 30 שנה על ידי לוסקי ורן, ובהשלמת הרכישה תמשיך לפעול כחלק מקבוצת האודן ישראל. הרכישה הזו כמו קודמותיה מדגישה את שאיפת האודן להשקיע במקצועות הביטוח וביכולת להציע ללקוחות מומחיות וניסיון ביטוחי.

שילוב כוחות

דני סבר, דירקטור בקבוצת האודן העולמית ויו"ר האודן ישראל אמר: "אנחנו תמיד שואפים להרחיב את יכולותינו המקצועיות וניליביט הינה אחת מסוכנויות הביטוח הוותיקות והאיכותיות בישראל. שילוב כוחות עם האודן תאפשר ללקוחות ניליביט את יכולות העבודה עם פלטפורמה בינלאומית מהמובילות בעולם".

איציק מליק, מנכ"ל האודן ישראל: "אנחנו שמחים ונרגשים עם הצטרפותם הקרובה של ניליביט ועובדיה לקבוצת האודן ישראל. סיפור צמיחתה של האודן ישראל ב-20 השנה האחרונות הינו אירוע חסר תקדים בשוק הביטוח הישראלי, וניליביט מהווה עבורנו אבן דרך חשובה בהמשך המסע שלנו. לחיבור האנושי והמקצועי של ניליביט והאודן ישראל פוטנציאל סינרגטי רב ורכישה זו תעצים את איכויות שני הארגונים".

עודד לוסקי ויואב רן הוסיפו: "השאיפה שלנו הינה לקחת את ניליביט לשלב הבא, מה שאומר מיקסום היכולת שלנו להציע ללקוחותינו את פתרונות הביטוח הטובים והמתקדמים ביותר, ניצול היתרון לגודל והיכולת לעבוד עם מגוון רחב יותר של מבטחים בארץ ובעולם".

האודן ישראל הינו ברוקר הביטוח העצמאי (שאינו בבעלות חברת ביטוח) הגדול בישראל, שעוסק ברוב תחומי הביטוח השונים ומעסיק כ-200 אנשי ביטוח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email