האולטראס וסטטיק שימחו את ילדי בר המצווה של פנימיית רננים

ביוזמת ובהפקת הוועדה לקשרי קהילה שבראשות סו"ב אלי שטרק, התקיימה חגיגת בר מצווה מפוארת ל־20 ילדי פנימיית רננים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביוזמת ובהפקת הוועדה לקשרי קהילה שבראשות סו"ב אלי שטרק, התקיימה חגיגת בר מצווה מפוארת ל־20 ילדי פנימיית רננים, באולמי טרה בקיסריה. מ״מ נשיא הלשכה, ליאור הורנצ'יק, הגיע לברך בשם הנהגת הלשכה. במסיבה הוקרן סירטון בו מופיע נשיא הלשכה, סו״ב ליאור רוזנפלד, מברך את ילדי הפנימייה בעת הנחת התפילין בכותל. כ־360 איש בהם 160 ילדי פנימיית רננים, הורי ילדי בר המצווה וסוכני ביטוח רבים, השתתפו באירוע החגיגי. שטרק שכר לטובת האירוע הסעה לילדי הפנימייה והוריהם.

רוזנפלד| צילום: יוסי אלוני

שטרק: "אומרים שזה שנותן נהנה יותר מזה שמקבל, ואני כל כך נהניתי; הבאנו להם שוזרת פרחים, משחקי שולחן, עשר עמדות מחשב עם משחקים, להקת מתופפים ושופרות שליוו את הילדים בכניסתם לאולם די ג'יי, צלם מגנטים ועוד. האטרקציות היו להקת האולטראס שהרקידה את הילדים וסטטיק, מהצמד ססטיק ובן אל, שהלהיב את כולם והצטלם עם כל מי שרצה. לקינוח, כל אחד מילדי בר המצווה קיבל טאבלט איכותי שקנינו בהנחה מרשת אייבורי".

מסיבת בר המצווה בקיסריה באה לאחר אירוע העלייה לתורה שנערך בחודש שעבר בכותל המערבי בירושלים, בה השתתפו כ־170 איש. לדברי שטרק, עלות האירועים הסתכמה בלמעלה מ־120 אלף שקל, סכום שמומן כולו מתרומות "בעיקר של חברים טובים. הסוכנות שלי ושל אורי צפריר תרמה 40 אלף שקל. היו גם תרומות מחברות ביטוח, סוכנויות ביטוח וסוכנים פרטיים", מספר שטרק, שהרים ממש לבדו את הפרויקט הזה – גם הארגון, גם גיוס התרומות, כולל מכספו שלו, כאמור.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email