"האישה מובילה ערכים משפחתיים, לכן בביטוח היא חשה מחויבות אישית להגן על לקוחותיה"

והפעם לכבוד יום האישה הבינלאומי – הכירו את סו"ב נטלי קיסר, חברת הוועדה לסוכנים צעירים והכשרת הסוכן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 43
מצב משפחתי: נשואה לפבל (45), מנהל בחברת לאטיס סמיקונדקטור ישראל בע"מ, אחראי על ניהול ערוצי הפצה ומכירות בישראל ורוסיה. אם לאליס (17) תלמידת תיכון רבין במגמת רפואה, ואדריאן (13), תלמיד חטיבת ביניים ושחקן טניס במסגרת בית ספר לטניס
השכלה: תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים. בעלת תעודות הסבה אקדמית בחשבונאות והנדסת תוכנה. כיום סטודנטית אוניברסיטת בן גוריון ללימודי תעודת מבקר פנים ו־MBA Executive

איך היית מאפיינת את עצמך? מהם התחביבים שלך?
"שאפתנית, דומיננטית, מקצועית, תומכת, בעלת ערכים מוסריים. תחביבים: פאוור יוגה (בעלת תעודת עיסוק), רכיבת אופניים, טיולי טבע, בילוי תרבותי, התעניינות בעולם תזונה ואופנה".

קיסר

מהו ניסיונך המקצועי בכלל ובביטוח בפרט?
"יש לי ניסיון של כ־20 שנה בתחום כלכלה, מיסוי וחשבונאות. סוכנת ביטוח פנסיוני וכללי משנת 2013 . אחרי קבלת הרישיון הצטרפתי ללשכת סוכני ביטוח. מזה כ־15 שנה אני מנהלת משרד 'אנסימס פתרונות כלכליים לפרט', המקנה שירותים מקצועיים בתחום כלכלה וביטוח. אחרי קבלת הרישיון הפנסיוני והכללי נתתי הזדמנות לקבל שירות משלים מקצועי גם בתחומי ביטוח ופיננסים. המשרד פועל תוך שמירת ערכי אמינות, הוגנות ומקצועיות".

איפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים?
"מובילה את הענף הפיננסי במקצועיות תוך שמירה על ערכיות, מקצועיות ונאמנות לתחום. אמשיך ללוות ולהכשיר את הדור הצעיר גם בתחום כלכלה וגם בתחום ביטוח ופיננסים".

איך את רואה את מעמד סוכן הביטוח בישראל ואת עתידו?
"בעיניי יש ערך גבוה למעמד הסוכן בישראל. מטרת סוכן הביטוח היא הבטחת מתן שירות המכוון להטיב עם הלקוח ולשמור על האינטרסים שלו. לכן, הסוכן נדרש להיות בעל השכלה ורמה מקצועית נאותה. בשלב ראשון הסוכן צריך לענות על דרישה מינימלית במסגרת אתיקה מקצועית. עתידו תלוי ברמת היכולת להתמקצע, להתייעל ולהיות בעל רצון להעניק שירות אמין ומקצועי ללקוחותיו. אנו חיים בעולם הטכנולוגי, וכדי לתת מענה נכון, חייבת להיות זיקה לפלטפורמה טכנולוגית כדי לספק מענה זמין, מובטח וכדאי ללקוחות. עוצמת הביקוש היא אדירה בענף וזה מאפשר לכל סוכן לבנות את העסק בצורה מכובדת ורווחית".

יש לך טיפים לתת לסוכנים צעירים?
"קודם כל ללמוד את השוק, את התחום, להכיר את הענף בליווי סוכנים ותיקים, גופים שיכולים לספק פלטפורמה טכנולוגית למתן שירות יעיל ללקוח, ולהכיר היטב את המבנה הארגוני של חברות הביטוח, כדי לפנות במידת הצורך לגורם אחראי מתאים. סוכן חדש צריך ללמוד להכיר ולזהות את צורכי הלקוח לפני מכירת מוצר או שירות כלשהו כדי להיתפס כגורם מקצועי ומנוסה בעיני הלקוח; כל הזמן להיות רעב לידע חדש, כפוף לחוק ולכוח רגולטורי, צמא להתחדשות ופתוח ליצירתיות והתנסות".

איך את רואה את שילוב הנשים בענף הביטוח?
"למרות שנשים עדיין נושאות במרבית המחויבויות ההוריות, ומחפשות 'נוחות' ו'גמישות' לפני כסף, היום פוגשים יותר נשים בפוליטיקה, תפקידים ניהוליים, בכירים ומקצועיים. ישנה עלייה בשיעור הנשים הלומדות, בהתאם לתחומי לימוד שונים: הנדסה, מתמטיקה, מדעי המחשב, כלכלה, ביטוח ועוד. לאורך השנים הממשלה חוקקה מספר חוקים שנועדו לשפר את מעמד האישה במקום העבודה ובחברה הישראלית.

"לאור האמור, ישנה חשיבות רבה למעמד האישה בשוק העבודה והחברה. האישה תוביל ערכים משפחתיים של כבוד, אכפתיות ונאמנות גם לעולם העסקי. ישנה חשיבות רבה לאישה בענף הביטוח, כי היא רואה בכך מחויבות אישית לדאוג להגנה ביטוחית של לקוחותיה ובני משפחתם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email