האסיפה הכללית השנתית: ”הנחנו על סדר היום הציבורי את סוגיית הפרדת דמי הניהול מעמלות הסוכן“

נבחרו שני חברים נוספים לוועדת הביקורת; הדו”חות הכספיים של הלשכה ושל ליסוב אושרו פה אחד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

“שידרגנו את קשרי הממשל של הלשכה, ואנו נמצאים בקשר רציף עם שרים וח”כים בכירים. בנוסף, הנחנו על סדר היום הציבורי את סוגיית הפרדת דמי הניהול מעמלות הסוכן”, כך אמר נשיא הלשכה אריה אברמוביץ באסיפה הכללית השנתית של הלשכה שהתקיימה בשבוע שעבר.

כמו כן, ציין אברמוביץ, ”במהלך השנה שמנו דגש על חיזוק מעמד הסוכן והחזרת הכבוד למקצוע, במטרה להפוך את הלשכה וחבריה לגוף מוביל ורב השפעה בענף. לצורך כך, קידמנו שלושה קמפיינים פרסומיים שהופיעו בכל ערוצי התקשורת, במטרה שהציבור יידע יותר על עשייתנו ויכיר בחשיבות סוכן הביטוח. בנוסף, אנו נמצאים בעיצומו של פרויקט ’סוכן ביטוח 2030‘, שמטרתו להתאים את סוכן הביטוח לעתיד, ולהבטיח את שגשוגו בענף הביטוח והפיננסים בעשרות השנים הבאות“.

הוא סיפר כי הלשכה יזמה שיתוף פעולה עם הקריה האקדמית אונו, שמאפשר לסוכני הביטוח להרחיב את השכלתם המשפטית. אברמוביץ אף עידכן את הנוכחים במשפט הנערך מול ביטוח ישיר. ”בימים אלו אנו נמצאים בשלב מתקדם במשפט. שלב ההוכחות הסתיים, ואני סמוך ובטוח כי עד סוף השנה הפרסומות המבישות ייעלמו אחת ולתמיד“.

בנוסף, אמר אברמוביץ כי ”בחודש האחרון יצאנו במיזם חדש ומהפכני עבור ציבור החוסכים לקראת פרישה לגמלאות. במסגרת המיזם, הלשכה פתחה מרכז פרישה שיספק שירות מידע ותכנון פרישה מקיף ללקוחות הסוכנים חברי הלשכה, שיבחרו להשתתף במיזם“.

הוא אף ציין כי ”בשבועות האחרונים אנו מקדמים ביתר שאת את אמנת הזכויות של הסוכנים מול חברות הביטוח. כמה חברות כבר הצהירו בפנינו כי הן מוכנות להתקדם ונמצאות על סף חתימה. אני קורא ליתר חברות הביטוח לאמץ את אמנת הזכויות שתסייע בהפיכת הענף ליעיל ושירותי יותר עבור הסוכנים וציבור המבוטחים כולו. בהיבט האקדמיזציה, שדרוג המכללה לפיננסים וביטוח נמצא בעיצומו, ואנו צופים כי בראש השנה הקרוב כבר נחנוך את משכננו החדש“.

יו“ר ועדת הכספים אבי ברוך, ויו“ר ליסוב החברה הכלכלית אלי אנגלר הציגו את הדו“חות הכספיים של הלשכה ושל ליסוב, שאושרו פה אחד באסיפה. יו“ר ועדת הביקורת זאב לנגזם הציג את עיקרי דו“ח הוועדה ובהצבעה נבחרו שני חברים נוספים לוועדת ביקורת, הסוכנים מאיר אסולין וראול פולק.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email