הג'וב החדש של מנכ"ל משרד הבריאות לשעבר

משה בר-סימן-טוב ימונה לתפקיד משנה למנכ"ל כלל ביטוח ומנהל חטיבת הבריאות. מנכ"ל כלל: "ניסיונו המוכח והעשיר יתרום רבות להצלחת החברה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כלל ביטוח ופיננסים הודיעה בתחילת השבוע על מינויו של משה בר-סימן-טוב, מנכ"ל משרד הבריאות לשעבר, לתפקיד מנהל חטיבת הבריאות. המינוי אושר על ידי דירקטוריון החברה. בר-סימן-טוב ימונה לחבר הנהלה, משנה למנכ"ל וייכנס לתפקידו ב-6 במרץ הקרוב.

בר-סימן-טוב (45), בעל תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים עם התמחות במימון מהאוניברסיטה העברית כיהן בשני העשורים האחרונים במגוון תפקידים משמעותיים ביניהם מנכ"ל משרד הבריאות, ציר כלכלי בשגרירות ישראל בוושינגטון ומשנה לממונה על התקציבים במשרד האוצר.

משה בר סימן טוב. צילום: יח"צ

בתחילת ינואר השנה הודיע דיוויד ארנון, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הבריאות ומערך הלקוחות, על פרישתו מתפקידו. בפברואר הודיעה כלל ביטוח על תוכנית רה-ארגון במסגרתה חטיבת הבריאות תועבר לניהולו של דרור זסלר, לצד ניהול מערך התביעות. המינוי של בר-סימן-טוב מבטל שינוי זה. כמו כן, כפי שפרסמנו, עוזית ויינשטיין, ששימשה כסגנית מנהל חטיבת הבריאות בכלל, הודיעה בשבוע שעבר על עזיבתה לטובת מנויה כמנהלת חטיבת הבריאות באיילון ביטוח, במקומה של ד"ר נאוה ניבסרודיו, שפרשה לאחר שש שנים בתפקיד.

יורם נוה, מנכ"ל כלל ביטוח ופיננסים, ציין: "אני שמח מאוד על הצטרפותו של משה בר-סימן-טוב לכלל. למשה הכרות רחבה ומעמיקה עם מערכת הבריאות וכלכלת בריאות, ואני סמוך ובטוח כי כישוריו המוערכים, ניסיונו המוכח והעשיר ואישיותו יתרמו רבות להצלחתה של כלל ביטוח ופיננסים, כמובילה בתחום ביטוחי הבריאות בישראל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email