ה"גט טקסי" של עולמות הנפש

ג'ינג'ר, סטארטאפ מתחום האינשורטק שמתמחה בביטוחי נסיעות לחו"ל וביטוחי בריאות לחברות ההייטק ועובדיהן מציע ללקוחותיו שירות ייחודי: חבילת ייעוץ פרטנית ומותאמת אישית לבחירתו של העובד, משלל האסכולות והגישות הטיפוליות של עולמות הנפש והרגש
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

התפרצות הקורונה תיזכר כנקודת מפנה דרמטית עבור האנושות כולה, ויש מי שלקחו צעד אחד קדימה את התובנה החשובה הזו והחליטו לצייד את הלקוחות שלהם בכלים להתמודדות עם המשבר, לצד כלים נוספים שיסייעו להם להתחשל ולהתכונן היטב לכל משבר אחר שלא יקרה בדרכם.

הסטארט-אפ הישראלי ג'ינג'ר, שייסדה אשרת בן-משה בשנת 2018, הכריז לאחרונה על שירות חדש עבור כלל לקוחותיו: Ginger 360, ביטוח בריאות המותאם לעובדי חברות ההייטק ומבוסס על הטכנולוגיה שפיתחה החברה; השירות מאפשר לעובדי החברות ולבני משפחתם ליהנות מסל מוצרים מתחומי ה-wellness ו-wellbeing שכוללים, בין היתר, מענה פרסונלי בתחומים כמו תזונה בהתאמה אישית, ייעוץ רפואי און ליין עם רופאים מומחים 24/7, בדיקות סקר, הנגשת בדיקות עד לבית העובד, פניות יזומות לביצוע בדיקות מניעתיות, הרצאות, ימי עיון ועוד.

צילום: shutterstock
התאמה אישית לעובד

כעת מכריזים בג'ינג'ר על שירות נוסף, ולטובתו חברו לקבוצת Somebuddy – סטארט-אפ ייחודי שהקימו הפסיכולוגית מיכל יערון וד"ר שלי זיתוני, המאפשר דיוק טיפולי הודות להתבססות על ניתוחי ממצאים שעולים משימוש העובד באלגוריתם חכם. במסגרת העבודה המשותפת, יעניקו המומחים של קהילת המטפלים סאמבאדי סל מפגשים ייחודי לעובדי חברות ההייטק הנמנים על לקוחות ג'ינג'ר, ועל פי בחירתם: מפגשים פרונטליים או וירטואליים. המפגשים יערכו רק לאחר שתבוצע התאמה מלאה בין המשתמש ובין המטפל שהאלגוריתם יאתר עבורו כאיש המקצוע האפקטיבי והנכון ביותר עבורו.

אשרת בן-משה, מנכ"לית ומייסדת ג'ינג'ר, אמרה כי "שנת הקורונה הייתה עבור כולנו שיעור חשוב לגבי כל מה שקשור לסדרי עדיפויות ושמירה על איזון; אנחנו רואים בלקוחות שלנו משפחה קרובה, ואין ספק שהרווחה האישית של העובדים, גם בענף ההייטק שבו אנחנו פועלים, נשחקה ונפגעה. נמשיך להשקיע מחשבה ומרץ בכל הקשור להענקת השירותים המתקדמים והמדויקים ביותר עבור ההון האנושי שמרכיב את החברות שעובדות איתנו, ונמשיך להצעיד את הנגשת השירותים המותאמים אישית גם במישורים נוספים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email