"הדיגיטל יעזור לסוכן להיות איש אמונו של המבוטח"

בפאנלים שהתקיימו במסגרת ועידת עדיף ניתנו לסוכנים כלים מעשיים לעבודת השוטפת וכן דרכים להתמודדות עם אתגרי העתיד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במסגרת ועידת עדיף ה־18 התקיים מושב ייעודי לסוכני ביטוח ולמתכננים פיננסים שנשא את הכותרת "מדיבורים למעשים".
את המושב המיוחד הנחה יובל נוריאל, מנהל מערך סוכנים בעדיף תקשורת. אורי קיסוס, מנכ"ל אקסלנס גמל והשתלמות, הרצה על הזדמנויות לסוכן בעולם הפיננסי; סוכן הביטוח יעקב סויסה סיפק לנוכחים טיפים על איך מייצרים אצל הלקוח תשוקה להגנת המשפחה; עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של לשכת סוכני ביטוח, ביאר לנוכחים סוגיות רגולטוריות.

בנוסף, התקיימו במסגרת המושב שני פאנלים: פאנל אותו הנחה גיל ארזי, מייסד ומנהל כללי FinTLV, עסק בחיזוק הקשר בין הסוכנים ללקוחותיהם, עם דגש על חיזוק העולם הדיגיטלי. בפאנל השתתפו סו"ב ליאור הורנצ'יק, מ"מ נשיא הלשכה, מיקי זכאי, מנכ"ל אדקיט ועופר נוריאל, מנכ"ל מרקטפרו מבית עדיף, שאמר בדיון כי סוכן הביטוח הוא בהגדרה איש אמונו של הלקוח.

סו"ב הורנצ'יק | צילום: באדיבות הלשכהצ׳יק

"הסוכן רק צריך להבין שהגבינה זזה ולהתאים עצמו למציאות החדשה, כי הוא מכיר את הרכוש של המבוטח ואת מצבו הבריאותי. אין ספק שלסוכן הביטוח יש את כל הכלים להיות איש אמונו של הסוכן, והדיגיטל יכול לעזור לו בכך. כל שהוא צריך לעשות זה לרתום את כל הנכסים שיש לו ליגיטל", הסביר נוריאל.

פאנל אחר, בהנחיית דן דוברי, מנכ"ל חברת אלעד ולשעבר יו"ר איגוד המתכננים הפיננסים, דן בהשקעות אלטרנטיביות בעולם החדש ובתחום הפיננסים. הפאנל נועד להעניק, בין היתר, כלים לסוכן הפיננסי להתמודדות עם אתגרי העתיד ונגע בהזדמנויות עסקיות לאיש המקצוע בעולם ההשקעות האלטרנטיביות. בפאנל השתתפו: איציק נחום, שותף מנהל בפריזמה קפיטל; אודי אביטל, יו"ר ועדת פיננסים בלשכת סוכני ביטוח וברק אצילי, יו"ר איגוד המתכננים הפיננסים.

כמו כן, אלי שחף, מומחה לשינוי הרגלים ובניית כוח רצון עסקי, הרצה ונתן כלים בנושא – "כיצד להכפיל את העסק? ארבעה הרגלים שכדאי לאמץ". הוא לימד את הסוכנים כיצד ניתן לנצל את ההרגלים להכפלת ההכנסה שלהם בעסק, ובנוסף דיבר על התרומה המשמעותית לאושרו של האדם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email